Long Range Euro Cup 9-10.09.2016 Drawsko |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 m | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 m |
|
1. | Jakub Bacic | CZ-557 Varmint | - | zm. 1 / st. 26 | |
2. | Andrzej B±k | Heym SR-21 .308 Win | tak | zm. 2 / st. 32 | zm. 2 / st. 30 |
3. | Marek B±kowski | Savage 12 F/TR .308 WIN | tak | zm. 2 / st. 9 | zm. 2 / st. 27 |
4. | Andrzej Berleć | Accuracy International AX 308Win | tak | zm. 3 / st. 14 | zm. 2 / st. 14 |
5. | Krzysztof Berleć | Tikka T3 Tactical .308 Win | tak | zm. 2 / st. 14 | zm. 2 / st. 13 |
6. | Damian Bochyński | Dolphin | tak | zm. 3 / st. 30 | zm. 3 / st. 27 |
7. | Ryszard Borawski | Remington 700 .308win | - | zm. 2 / st. 29 | |
8. | Aleksander Burdziak | Steyr Elite 308Win | - | zm. 2 / st. 33 | |
9. | Manuel Cué | Winchester Mod. 70, .308 Win. | tak | zm. 2 / st. 12 | zm. 2 / st. 12 |
10. | Marek Diering | REMINGTON 700 308 Win | - | zm. 1 / st. 25 | |
11. | Piotr Dowżenko | TRG 22 308WIN | - | zm. 1 / st. 7 | |
12. | Zoltán Farkas | Kotroczó TPG-1 308 WIN. | tak | zm. 3 / st. 22 | zm. 3 / st. 19 |
13. | Paweł Galarda | Remington 700 .308WIN | tak | zm. 1 / st. 30 | zm. 1 / st. 27 |
14. | Artur Gryga | Remington 700 308 Win | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 3 / st. 11 |
15. | Lucjan Gucma | Styer Elite 308W | tak | zm. 1 / st. 24 | zm. 1 / st. 21 |
16. | Piotr Haberland | SAKO TRG22 308 WIN | - | zm. 1 / st. 13 | |
17. | Robert Jackiewicz | Sauer 205 308 Win | tak | zm. 3 / st. 13 | zm. 3 / st. 13 |
18. | Artur Kamiński | Savage 12/FTR .308 Win | tak | zm. 1 / st. 6 | zm. 3 / st. 3 |
19. | Piotr Kies | Mossberg mpv .308 | - | zm. 2 / st. 15 | |
20. | Tomasz Kirczuk | Sako TRG 22 308 | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 2 / st. 9 |
21. | Marcin Kostuch | Marlin X7VH 223 REM | - | zm. 2 / st. 27 | |
22. | Marcin Kowalski | NC RADO 308 Win | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 3 / st. 16 |
23. | Wojciech Krupa | sako trg22 308win | - | zm. 3 / st. 12 | |
24. | Jerzy Krywult | NC rado .308 win. | tak | zm. 2 / st. 30 | zm. 3 / st. 26 |
25. | Daniel Lang | Howa 1500 .308 WIN | tak | zm. 2 / st. 31 | zm. 2 / st. 28 |
26. | Grzegorz Leszczyński | NC Rado .308 | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
27. | Remigiusz Łysik | Winchester 70 .308 | tak | zm. 1 / st. 17 | zm. 1 / st. 11 |
28. | Łukasz Mazela | Tikka T3 Tactical .308 Win | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 1 / st. 14 |
29. | Miroslaw Michalski | Keppeler 308WIN | tak | zm. 3 / st. 28 | zm. 3 / st. 24 |
30. | Katarzyna Mikrut | Manlicher ssg04 308win | - | zm. 2 / st. 16 | |
31. | Bartosz Mizgier | savage 223 | - | zm. 1 / st. 11 | |
32. | Holger Moldt | Blaser R93 LRS2 308 WIN | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
33. | Andreas Müller | Tikka T3 308 | tak | zm. 1 / st. 10 | zm. 1 / st. 10 |
34. | Ralf Nitsch | Blaser R93 .308 WIN | tak | zm. 3 / st. 29 | zm. 3 / st. 25 |
35. | Paweł Olech | Savage FTR 308 Win | - | zm. 3 / st. 5 | |
36. | Piotr Oleksy | Savage 12 F/TR 308 win | tak | zm. 3 / st. 15 | zm. 3 / st. 15 |
37. | Janusz Olszyk | sabatti 308 win | - | zm. 1 / st. 29 | |
38. | Michał Pazio | Tikka 308w | tak | zm. 1 / st. 4 | zm. 1 / st. 4 |
39. | Zdzisław Przybylski | KEPPELER .308 WIN | tak | zm. 2 / st. 22 | zm. 2 / st. 20 |
40. | Bogdan Raczyński | Laskowski 308 W | tak | zm. 1 / st. 32 | zm. 1 / st. 29 |
41. | Karsten Sommer | Winchester Mod. 70, .308 Win. | - | zm. 1 / st. 14 | |
42. | Mariusz Stępka | Remington 700/Janczewski , kal.223R | - | zm. 1 / st. 22 | |
43. | Joanna Szczepańska | Tikka T3 308 | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 2 / st. 8 |
44. | Adam Sztybór | NC RADO 308win | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 3 / st. 5 |
45. | Adam Szuliński | Steyer SSG 08 308 Win. | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 2 / st. 29 |
46. | Radoslaw Trzcinski | ssg04 , 308WIN | tak | zm. 2 / st. 19 | zm. 2 / st. 7 |
47. | István Vasvári | Remington M700, 0.308win | tak | zm. 3 / st. 23 | zm. 3 / st. 20 |
48. | Ruud Visser | Desert Tech .308WIN | tak | zm. 2 / st. 21 | zm. 2 / st. 18 |
49. | Alexander Walden | Sakko TRG 21, 308 Win | - | zm. 3 / st. 19 | |
50. | Sebastian Wi±cek | rem 700 .308 win | - | zm. 2 / st. 23 | |
51. | Andreas Wozniak | Steyr Match .308 Win. | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 3 / st. 7 |
52. | Miroslaw zSzambelan | Sako TRG 22 - .308 Win | tak | zm. 3 / st. 26 | zm. 1 / st. 23 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 m | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 m |
|
1. | Artur Adamek | Sako TRG-42 300 Win.Mag. | tak | zm. 1 / st. 12 | zm. 3 / st. 12 |
2. | Kovacs Arpad Endre | 308 Win | tak | zm. 1 / st. 27 | zm. 1 / st. 24 |
3. | Andrzej B±k | Heym SR-21 6mmBR | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 3 / st. 2 |
4. | Piotr Dudczak | PWS MK 220 308win | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 2 / st. 11 |
5. | Michał Dudzik | Tikka T3 6,5x55SE | tak | zm. 2 / st. 10 | zm. 3 / st. 10 |
6. | Lucjan Gucma | Styer Elite 308W | tak | zm. 2 / st. 26 | zm. 2 / st. 23 |
7. | Zbigniew Hliwa | NC Rado 6BR | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 2 / st. 5 |
8. | Michał Jaroszyński-Wolfram | Surgeon | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 1 / st. 3 |
9. | Lucjan Kalka | Savage 12 260 Rem | tak | zm. 1 / st. 20 | zm. 1 / st. 9 |
10. | Artur Kamiński | Savage 112 Magnum Target .338LM | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 2 / st. 6 |
11. | Grzegorz Kobuszewski | Mauser 98 6.5x55SE | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 5 |
12. | Paweł Konecki | Keppeler FR K09 7mmRSAUM | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
13. | Beata Kotroczo | 308 LAPUA | tak | zm. 1 / st. 28 | zm. 1 / st. 26 |
14. | Marek Kowalczuk | Tikka T3 6,5x55 | tak | zm. 3 / st. 32 | zm. 3 / st. 29 |
15. | Maciej Krawczak | AI AW 300 WIN MAG | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
16. | Mariusz Krzywicki | Karabin Steyr SSG08 | tak | zm. 1 / st. 18 | zm. 1 / st. 17 |
17. | Gábor Levák | Barett M98B 338 lapua mag. | tak | zm. 3 / st. 25 | zm. 3 / st. 22 |
18. | Tomasz Lipiec | HUSQVARNA .308 | tak | zm. 3 / st. 27 | zm. 2 / st. 24 |
19. | Przemysław Maćkowiak | Carl Gustaws 6,5X55 | tak | zm. 2 / st. 25 | zm. 2 / st. 25 |
20. | Ronny Meiboom | sako trg 6,5x47 lapua | tak | zm. 3 / st. 21 | zm. 3 / st. 18 |
21. | Andreas Müller | Borden Timberline 6,5-284 | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 3 / st. 6 |
22. | Dariusz Paliborek | Ultima 284W | tak | zm. 2 / st. 20 | zm. 3 / st. 17 |
23. | Andrzej Pi±tak | NC Rado 6,5x47 | tak | zm. 1 / st. 9 | zm. 3 / st. 9 |
24. | Arkadiusz Pietruszka | 338 | tak | zm. 1 / st. 31 | zm. 1 / st. 28 |
25. | Krzysztof Rębarz | Heym 6,5x55 | tak | zm. 1 / st. 19 | zm. 1 / st. 16 |
26. | Johannes Schuler | Remington 700 .300 WSM | tak | zm. 2 / st. 7 | zm. 1 / st. 7 |
27. | Zbigniew Soliński | shultz&larsen 6,5x55 | tak | zm. 3 / st. 31 | zm. 3 / st. 28 |
28. | Igor Stefanowski | NC Rado, 284 WIN | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 2 / st. 1 |
29. | Janusz Stępniewski | Mauser 6,5X55 SE | tak | zm. 2 / st. 28 | zm. 1 / st. 25 |
30. | Tamás Szikszay | Remington M700, 0.300 WIN mag | tak | zm. 3 / st. 24 | zm. 3 / st. 21 |
31. | Marek Tamowski | ZKK600 Custom 6,5x55SE | tak | zm. 1 / st. 8 | zm. 1 / st. 6 |
32. | Ruud Visser | Sako TRG 6.5x47 lapua | tak | zm. 1 / st. 21 | zm. 1 / st. 18 |
33. | Laszlo zKotroczo | 7 mm STW Lapua | tak | zm. 3 / st. 18 | zm. 2 / st. 15 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Stanowisko dwubój |
|
1. | Tomasz Affet | POF 5,56x45 | zm. 4 / st. 15 |
2. | Andrzej B±k | PWS MK 220 .308 Win | zm. 4 / st. 33 |
3. | Piotr Dudczak | PWS MK 220 308win | zm. 4 / st. 11 |
4. | Michał Dudzik | Sig 716 Patrol | zm. 4 / st. 10 |
5. | Grzegorz Gospodarek | 223 | zm. 4 / st. 14 |
6. | Tomasz Gromadzki | Sig Sauer 716 308 Win | zm. 4 / st. 7 |
7. | Thomas Heise | sabre defence xr 15 223 rem | zm. 4 / st. 28 |
8. | Karol Janczewski | SIS Sauer 716 308 Win | zm. 4 / st. 8 |
9. | Krystian Janczewski | SIS Sauer 716 308 Win | zm. 4 / st. 9 |
10. | Piotr Kies | Mossberg mmr .223 | zm. 4 / st. 6 |
11. | Jacek Kowalski | H&K MR 308 308 w | zm. 4 / st. 24 |
12. | Roman Kurdziel | 223 | zm. 4 / st. 5 |
13. | Robert Mikrut | Hk mr 308 win | zm. 4 / st. 12 |
14. | Piotr Onych | SIG Sauer 716 Sport 308Win | zm. 4 / st. 13 |
15. | Dariusz Paliborek | JP 223rem | zm. 4 / st. 20 |
16. | Andrzej Pempera | POF 308win | zm. 4 / st. 4 |
17. | Andrzej Pi±tak | HK MR308 - 308 WIN | zm. 4 / st. 3 |
18. | Igor Stefanowski | PWS AR15 223 | zm. 4 / st. 1 |
19. | Marcin Suszyński | AR 15 Stag 8T 5,56 | zm. 4 / st. 16 |
20. | Jarosław Sypka | SWD 7,62x54R | zm. 4 / st. 32 |
21. | Andre Zeiger | SIG M400 | zm. 4 / st. 31 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 m | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 m |
|
1. | Tomasz Affet | SAVAGE 10FCP .308 WIN | - | zm. 6 / st. 19 | |
2. | Marek B±kowski | Savage 12 F/TR .308 WIN | tak | zm. 6 / st. 7 | zm. 5 / st. 5 |
3. | Damian Bochyński | Dolphin | tak | zm. 6 / st. 30 | zm. 5 / st. 27 |
4. | Aleksander Burdziak | Steyr Elite 308Win | - | zm. 6 / st. 31 | |
5. | Piotr Dowżenko | TRG 22 308 Win | - | zm. 6 / st. 6 | |
6. | Maciej Gadomski | Keppeler 308 win | - | zm. 6 / st. 20 | |
7. | Artur Kamiński | Savage 12/FTR .308 Win | tak | zm. 5 / st. 6 | zm. 5 / st. 6 |
8. | Herman Kloes | Van Rhee cal. 308 Win. | tak | zm. 6 / st. 11 | zm. 5 / st. 13 |
9. | Krzysztof Kolasiński | Tikka .223Rem | - | zm. 6 / st. 28 | |
10. | Marcin Kostuch | Marlin X7VH 223 REM | - | zm. 6 / st. 25 | |
11. | Marcin Kowalski | NC RADO 308 Win | tak | zm. 5 / st. 16 | zm. 5 / st. 12 |
12. | Jerzy Krywult | NC rado .308 win | tak | zm. 6 / st. 29 | zm. 5 / st. 26 |
13. | Grzegorz Leszczyński | NC Rado .308 | tak | zm. 6 / st. 33 | zm. 4 / st. 30 |
14. | Marcin Majchrzak | Savage 12 F/TR 308 win | tak | zm. 5 / st. 30 | zm. 4 / st. 28 |
15. | Paweł Olech | Savage FTR 308 Win | - | zm. 5 / st. 10 | |
16. | Piotr Oleksy | Savage 12 F/TR 308 win | tak | zm. 6 / st. 15 | zm. 5 / st. 15 |
17. | Marek Papros | Savage F/TR 308win | tak | zm. 5 / st. 29 | zm. 4 / st. 26 |
18. | Zbigniew Pi¶lewski | Savage 12FTR 308Win | tak | zm. 6 / st. 10 | zm. 5 / st. 7 |
19. | Josef Prochazka | KELBLY 308Win | tak | zm. 5 / st. 12 | zm. 5 / st. 16 |
20. | Bogdan Raczyński | Laskowski 308 W | tak | zm. 5 / st. 33 | zm. 5 / st. 30 |
21. | Piotr Stasiek | Savage 12 FTR 308 WIN | tak | zm. 5 / st. 32 | zm. 4 / st. 29 |
22. | Marcin Suszyński | Mossberg MVP 0.223 | - | zm. 6 / st. 17 | |
23. | Mariusz Wójcik | Savage12 F/TR, 308Win | tak | zm. 5 / st. 24 | zm. 4 / st. 21 |
24. | Jakub Wyroba | Savage 110 BA | tak | zm. 5 / st. 26 | zm. 4 / st. 24 |
25. | Katarzyna Wyroba | Savage 12FTR | tak | zm. 5 / st. 25 | zm. 4 / st. 23 |
26. | Tadeusz Zimmer | Keppeler 308 win | tak | zm. 5 / st. 27 | zm. 5 / st. 24 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 m | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 m |
|
1. | Marek Chałupka | Janczewski 6,5*55 | tak | zm. 6 / st. 4 | zm. 4 / st. 4 |
2. | Tomasz Chałupka | JanczewskiOlsztyn 6,5x55 | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 5 / st. 4 |
3. | Norbert Ernst | SWS2000 284 Win. | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 4 / st. 10 |
4. | Ryszard Grochowski | Karl Gustaw | tak | zm. 5 / st. 21 | zm. 4 / st. 20 |
5. | Libor Havlis | Dolphin 6-47 | tak | zm. 5 / st. 19 | zm. 4 / st. 14 |
6. | Zbigniew Hliwa | NC Rado 6 BR | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 4 / st. 8 |
7. | Michał Horłoza | Savage 6,5x51 | tak | zm. 5 / st. 7 | zm. 4 / st. 7 |
8. | Lada Hrbackova | 6-47 dolphin | tak | zm. 6 / st. 21 | zm. 5 / st. 14 |
9. | Karol Janczewski | R700 Janczewski Custom 6,5x47 | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 5 / st. 2 |
10. | Grzegorz Kobuszewski | Mauser 98 6.5x55SE | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 4 / st. 5 |
11. | Paweł Konecki | Keppeler FR K09 7mmRSAUM | tak | zm. 6 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
12. | Roman Kurdziel | NC Rado 6.5x47L | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 5 / st. 8 |
13. | Petr Mothejl | 6.5-47 accuracy | tak | zm. 5 / st. 20 | zm. 4 / st. 15 |
14. | Petr Novak | KELBY 6.5-47 | tak | zm. 6 / st. 22 | zm. 4 / st. 16 |
15. | Marek Papros | Savage .284 | tak | zm. 6 / st. 24 | zm. 5 / st. 25 |
16. | Paweł Paszkiewicz | NC RAD0 284 WIN | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 5 / st. 10 |
17. | Andrzej Pi±tak | NC Rado 6,5x47 | tak | zm. 6 / st. 9 | zm. 4 / st. 9 |
18. | Josef Prochazka | 6.5 Creedmoor | tak | zm. 6 / st. 23 | zm. 4 / st. 17 |
19. | Krzysztof Rębarz | Heym 6,5x55 | tak | zm. 7 / st. 32 | zm. 4 / st. 3 |
20. | Igor Stefanowski | NC Rado, 284 WIN | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 5 / st. 1 |
21. | Janusz Stępniewski | Mauser 6,5X55 SE | tak | zm. 5 / st. 28 | zm. 4 / st. 25 |
22. | Marcin Suszyński | Tikka CTR 308W | - | zm. 2 / st. 13 | |
23. | Rafał Szeliga | Carl Gustav 6,5 x 55 SE | tak | zm. 5 / st. 23 | zm. 4 / st. 27 |
24. | Adam Sztybór | NC Rado 6,5x47 | tak | zm. 5 / st. 31 | zm. 5 / st. 28 |
25. | Henryk Szwed | Tikka T3 Varmint 6.5x55SE | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 5 / st. 20 |
26. | Jakub Wyroba | NC Rado 6,5x47 | tak | zm. 6 / st. 27 | zm. 5 / st. 23 |
27. | Katarzyna Wyroba | Karl Gustaf 6,5x55 | tak | zm. 6 / st. 26 | zm. 5 / st. 22 |
28. | Wiesław Wyroba | NC Rado 6,5x47 | tak | zm. 5 / st. 22 | zm. 4 / st. 22 |
29. | Wojtek Żyła | 308 w | tak | zm. 6 / st. 12 | zm. 5 / st. 18 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 m | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 m |
|
1. | Artur Adamek | Sako TRG-42 300 Win.Mag. | tak | zm. 7 / st. 12 | zm. 6 / st. 12 |
2. | Arkadiusz Armusiewicz | TRG M10 .338LM | tak | zm. 7 / st. 29 | zm. 6 / st. 23 |
3. | Wiesław Borowski | Sako TRG 42 LM 338 | tak | zm. 7 / st. 31 | zm. 6 / st. 5 |
4. | Damian Cerkanowicz | Tikka .338 Win.Mag. | tak | zm. 7 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
5. | Dominika Chomont-Parzyńska | TRG42 338LM | tak | zm. 7 / st. 30 | zm. 6 / st. 24 |
6. | Claude Ging | Savage 110 FCP HS / 338 LM | tak | zm. 7 / st. 27 | zm. 6 / st. 27 |
7. | Krystian Janczewski | R700 Janczewski Custom 7mm RSAUM | tak | zm. 7 / st. 17 | zm. 5 / st. 19 |
8. | Michał Jaroszyński-Wolfram | Surgeon | tak | zm. 7 / st. 1 | zm. 6 / st. 1 |
9. | Artur Kamiński | Savage 112 Magnum Target .338LM | tak | zm. 7 / st. 6 | zm. 6 / st. 6 |
10. | Zoltan Kerekes | Barrett M98b 338 LM | tak | zm. 7 / st. 19 | zm. 6 / st. 2 |
11. | Daniel Kosicki | .338 LM | tak | zm. 7 / st. 23 | zm. 6 / st. 20 |
12. | Jacek Kowalski | steyr mannlicher ssg 08 338 LM | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 6 / st. 11 |
13. | Mariusz Krzywicki | SSG08 338LM | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 6 / st. 10 |
14. | Adrian Kuklis | Savage 110BA 300WM | tak | zm. 7 / st. 20 | zm. 6 / st. 17 |
15. | Roman Kurdziel | Steyr Manlicher 338LM | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 6 / st. 8 |
16. | Marcin Majchrzak | Savge 12 VLP DBM 300WSM | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 6 / st. 3 |
17. | Robert Mikrut | RPA range master 338lm | tak | zm. 7 / st. 18 | zm. 6 / st. 18 |
18. | Petr Mothejl | 338LM dta | tak | zm. 7 / st. 14 | zm. 6 / st. 14 |
19. | Piotr Onych | Janczewski R700 338LM | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 6 / st. 16 |
20. | Andrzej Pempera | Savage 110BA 338LM | tak | zm. 7 / st. 2 | zm. 6 / st. 30 |
21. | Arkadiusz Pietruszka | TRG 338Lm | tak | zm. 7 / st. 28 | zm. 6 / st. 29 |
22. | Stanislaw Rowinski | Sako TRG-42 kal. 338LM | tak | zm. 7 / st. 24 | zm. 6 / st. 21 |
23. | Florian Schäfer | Sako TRG 42 - .338 Lapua Magnum | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 6 / st. 4 |
24. | Johannes Schuler | Remington 700 .300 WSM | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
25. | Adam Sztybór | NC Rado 0,338LM | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 6 / st. 28 |
26. | Guido Thuernagel | Sako TRG-42 Karl.338LM | tak | zm. 7 / st. 22 | zm. 6 / st. 19 |
27. | Wiesław Wyroba | NC Rado 338Lap.Mag. | tak | zm. 7 / st. 21 | zm. 6 / st. 26 |
Imię i Nazwisko | Kod i miasto | Imię i Nazwisko | Kod i miasto | |
Magdalena Bogatek | 05-075 Warszawa | Iwona Korkoszka | 40724 Hilden | |
Ewa Borawska | 70-704 Szczecin | Holger Moldt | 21031 Hamburg | |
Jarosław Chrustowicz | 80-463 Gdańsk | Kinga Morelewska | 60-461 Poznań | |
Beata Fabich | Barlinek | Julian Siezieniewski | 81-832 Sopot | |
Dariusz Filipowicz | 78-400 Szczecinek | Karsten Sommer | 34376 Immenhausen/holzhsn. | |
Kajetan Harenża | 00-743 Warszawa | Teresa Stępniewska | 03-983 Warszawa | |
Patryk Janda | 81-589 Gdynia | Rozsa Toth | 1105 | |
Monika Kalinowska | 72-004 Tanowo | Annett Zunker | 39638 Gardelegen | |
Paweł Kolasiński | 86-031 Osielsko |
Nr rejestracyjny | Marka i model | Nr rejestracyjny | Marka i model | |
55-LJ-XF | Volvo Xc 90 | PO2844X | Volkswagen Jetta | |
AA6245 | Ram 1500 | PO2A445 | Mercedes Benz - S320 Cdi | |
BSI39KP | Renault Trafic | PO2G884 | Vw Tuareg | |
CB-AZ85 | Bmw 320Td | PO4H437 | Ford Focus Kombi | |
CBY0595L | Ford S-Max | PO6P741 | Mercedes A200 | |
CBY1531F | Kia Ceed | PO7T001 | Mitsubishi Pajero | |
CWL37S3 | Opel Vectra C kombi | PO905TP | Bmw X3 | |
DH-442-MG | Mercedes E-Class W211 | POT21VV | Mitsubishi Outlander | |
DL96007 | Mercedes S350 | PSE | Land Rover | |
DLB67RG | Subaru Forester | PWL36103 | Volvo | |
DLU29UH | Audi A6 | PZ4165X | Nissan Navara | |
DW257TT | Audi S5 | PZ706HX | Ford Focus | |
DW625WT | Jeep Grand Cherooke | PZ863FL | Mazda 5 | |
DW7C497 | Bmw X5 M50D | PZ88404 | Lexus Rx300 | |
ES60598 | Lr Disco Ii | RZ7424F | Subaru Forester | |
FG-72165 | Rover Osobowy | SG8708A | Skoda Octavia | |
FKR008AG | Land Rover, Range Rover | SK243GA | Mitsubishi | |
FSW41YA | Jeep Wrangler | SR70531 | Mercedes 220 Cdi | |
GA3340S | Kia /osobowy | SZ7771G | Audi Q7 | |
GA6638X | Isuzu | WB2428M | Suzuki Vitara | |
GA9028X | Kia Sportage | WB9330K | Volvo S80 | |
GAAZ73 | Audi A3 | WCI22528 | BMW | |
GD291EL | Jeep Wrangler | WE0003Y | Mercedes 500g | |
GPU71HL | Jaguar S-Type | WE0182V | Land Rover Defener | |
GSP93MC | Subaru Outback | WE658GG | Skoda Superb | |
GWE95144 | Toyota Avensis | WE728JY | Volkswagen Passat | |
GZ-680_K | Bmw X3 - 2.0D Xdrive | WE789GA | Audi A4 | |
HH-HM6906 | Seat Leon St | WF9466K | Lexus Rx400H | |
HH-S1102 | Mb 212D | WM2778H | Audi A4 | |
HH-T1307 | Mb 213 Cdi | WPI07475 | Nissan Pathfinder | |
HHAB1252 | Nissan NV200 | WPR 55273 | BMW X6 | |
HHBB2250 | VW Passat Variant | WT53775 | Citroen C8 | |
HHLB445 | Land Rover Defender | WU91848 | Nissan Murano | |
HHRS1639 | Audi A4 | WU95646 | Audi Allroad | |
HHWW999 | Fiat Doblo | WW807G | Toyota Avensis | |
HN-Y308 | Kia Sorento | WWL15740 | Opel Astra | |
KCH3F50 | Audi A8 | WWL30006 | Nissan X-Trail | |
KCH7XY7 | Mercedes Ml350 | WWL76985 | Nissan Qashqai | |
KR0417X | Opel Omega Td | WX73291 | Skoda Superb | |
KR222RH | Mitsubishi Asx | WZ3499K | Bmw 520 | |
KR280VE | Audi A4 | ZGL30814 | Toyota Avensis Kombi | |
KR305XJ | Wv Carawella | ZGL50800 | Jeep Grand Cherokee | |
KR712RJ | Renault Trafic | ZGR85TX | Audi 80 | |
KS-MC320 | Mercedes Benz E320 | ZGY19759 | Ford Transit Connect | |
KT1661A | Skoda Octavia Iii | ZKL085KL | Land Rover Defender | |
KT87380 | Volvo | ZKO95MS | Volkswagen Polo | |
LDSDT451 | Mercedes C270 | ZLOV130 | Toyota Land Cruiser | |
LLB40940 | Bmw 5 | ZPL30000 | Volvo S40 | |
LLE25616 | Honda Crv | ZPL34704 | Toyota 4 Runner | |
LUB54813 | Dacia Duster | ZPL48776 | Opelvivaro | |
LWLQS11 | Mercedes Benz Viano | ZPL50650 | Land Rover Range Rover Sport | |
LXJ-423 | Toyota Hilux | ZPY43CS | Volvo S60 | |
ME-MK410 | Mercedes | ZS-087AE | Mercedes Gle 450 Amg | |
MEBM444 | Porsche | ZS0862X | Toyota Rav 4 | |
NO1432K | Mitsubishi Outlander | ZS166FS | Volvo XC 60 | |
NO5667H | Honda Cr-V | ZS321CH | Mercedes - Osobowy | |
OKL13738 | BMW X5 | ZS5036P | Toyota 4Runner | |
OKL30GM | Ford | ZS549CE | Skoda Octavia | |
PI-T595 | Mercedes Benz E 320 T Cdi | ZS6334T | Mercedes Ml | |
PLE2Y86 | Vw Golf 5 | ZSL26329 | Vw Tiguan | |
PO040UX | Nissan Patrol | ZSZ80WG | Citroen C5 | |
PO152XR | Honda |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 10-09 08:30 |
1. Maciej Krawczak (SniperOpen)
2. 3. Michał Jaroszyński-Wolfram (SniperOpen) 4. Michał Pazio (Sniper) 5. Grzegorz Kobuszewski (SniperOpen) 6. Artur Kamiński (Sniper) 7. Piotr Dowżenko (Sniper) 8. Marek Tamowski (SniperOpen) 9. Andrzej Pi±tak (SniperOpen) 10. Andreas Müller (Sniper) 11. Bartosz Mizgier (Sniper) 12. Artur Adamek (SniperOpen) 13. Piotr Haberland (Sniper) 14. Karsten Sommer (Sniper) 15. Łukasz Mazela (Sniper) 16. 17. Remigiusz Łysik (Sniper) |
18. Mariusz Krzywicki (SniperOpen)
19. Krzysztof Rębarz (SniperOpen) 20. Lucjan Kalka (SniperOpen) 21. Ruud Visser (SniperOpen) 22. Mariusz Stępka (Sniper) 23. 24. Lucjan Gucma (Sniper) 25. Marek Diering (Sniper) 26. Jakub Bacic (Sniper) 27. Kovacs Arpad Endre (SniperOpen) 28. Beata Kotroczo (SniperOpen) 29. Janusz Olszyk (Sniper) 30. Paweł Galarda (Sniper) 31. Arkadiusz Pietruszka (SniperOpen) 32. Bogdan Raczyński (Sniper) 33. |
seria 2 | 10-09 09:15 |
1. Igor Stefanowski (SniperOpen)
2. 3. 4. Paweł Konecki (SniperOpen) 5. Adam Sztybór (Sniper) 6. Artur Kamiński (SniperOpen) 7. Johannes Schuler (SniperOpen) 8. Zbigniew Hliwa (SniperOpen) 9. Marek B±kowski (Sniper) 10. Michał Dudzik (SniperOpen) 11. Piotr Dudczak (SniperOpen) 12. Manuel Cué (Sniper) 13. Marcin Suszyński (Open) 14. Krzysztof Berleć (Sniper) 15. Piotr Kies (Sniper) 16. Katarzyna Mikrut (Sniper) 17. |
18.
19. Radoslaw Trzcinski (Sniper) 20. Dariusz Paliborek (SniperOpen) 21. Ruud Visser (Sniper) 22. Zdzisław Przybylski (Sniper) 23. Sebastian Wi±cek (Sniper) 24. 25. Przemysław Maćkowiak (SniperOpen) 26. Lucjan Gucma (SniperOpen) 27. Marcin Kostuch (Sniper) 28. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 29. Ryszard Borawski (Sniper) 30. Jerzy Krywult (Sniper) 31. Daniel Lang (Sniper) 32. Andrzej B±k (Sniper) 33. Aleksander Burdziak (Sniper) |
seria 3 | 10-09 10:35 |
1. Grzegorz Leszczyński (Sniper)
2. Andrzej B±k (SniperOpen) 3. Adam Szuliński (Sniper) 4. Holger Moldt (Sniper) 5. Paweł Olech (Sniper) 6. Andreas Wozniak (Sniper) 7. 8. Joanna Szczepańska (Sniper) 9. Tomasz Kirczuk (Sniper) 10. Andreas Müller (SniperOpen) 11. Artur Gryga (Sniper) 12. Wojciech Krupa (Sniper) 13. Robert Jackiewicz (Sniper) 14. Andrzej Berleć (Sniper) 15. Piotr Oleksy (Sniper) 16. Marcin Kowalski (Sniper) 17. |
18. Laszlo zKotroczo (SniperOpen)
19. Alexander Walden (Sniper) 20. 21. Ronny Meiboom (SniperOpen) 22. Zoltán Farkas (Sniper) 23. István Vasvári (Sniper) 24. Tamás Szikszay (SniperOpen) 25. Gábor Levák (SniperOpen) 26. Miroslaw zSzambelan (Sniper) 27. Tomasz Lipiec (SniperOpen) 28. Miroslaw Michalski (Sniper) 29. Ralf Nitsch (Sniper) 30. Damian Bochyński (Sniper) 31. Zbigniew Soliński (SniperOpen) 32. Marek Kowalczuk (SniperOpen) 33. |
seria 4 | 10-09 11:20 |
1. Igor Stefanowski (Semi-Auto)
2. 3. Andrzej Pi±tak (Semi-Auto) 4. Andrzej Pempera (Semi-Auto) 5. Roman Kurdziel (Semi-Auto) 6. Piotr Kies (Semi-Auto) 7. Tomasz Gromadzki (Semi-Auto) 8. Karol Janczewski (Semi-Auto) 9. Krystian Janczewski (Semi-Auto) 10. Michał Dudzik (Semi-Auto) 11. Piotr Dudczak (Semi-Auto) 12. Robert Mikrut (Semi-Auto) 13. Piotr Onych (Semi-Auto) 14. Grzegorz Gospodarek (Semi-Auto) 15. Tomasz Affet (Semi-Auto) 16. Marcin Suszyński (Semi-Auto) 17. |
18.
19. 20. Dariusz Paliborek (Semi-Auto) 21. 22. 23. 24. Jacek Kowalski (Semi-Auto) 25. 26. 27. 28. Thomas Heise (Semi-Auto) 29. 30. 31. Andre Zeiger (Semi-Auto) 32. Jarosław Sypka (Semi-Auto) 33. Andrzej B±k (Semi-Auto) |
seria 5 | 10-09 11:50 |
1.
2. 3. 4. Tomasz Chałupka (Open) 5. Grzegorz Kobuszewski (Open) 6. Artur Kamiński (F/TR) 7. Michał Horłoza (Open) 8. Zbigniew Hliwa (Open) 9. 10. Paweł Olech (F/TR) 11. 12. Josef Prochazka (F/TR) 13. 14. 15. Paweł Paszkiewicz (Open) 16. Marcin Kowalski (F/TR) 17. |
18.
19. Libor Havlis (Open) 20. Petr Mothejl (Open) 21. Ryszard Grochowski (Open) 22. Wiesław Wyroba (Open) 23. Rafał Szeliga (Open) 24. Mariusz Wójcik (F/TR) 25. Katarzyna Wyroba (F/TR) 26. Jakub Wyroba (F/TR) 27. Tadeusz Zimmer (F/TR) 28. Janusz Stępniewski (Open) 29. Marek Papros (F/TR) 30. Marcin Majchrzak (F/TR) 31. Adam Sztybór (Open) 32. Piotr Stasiek (F/TR) 33. Bogdan Raczyński (F/TR) |
seria 6 | 10-09 13:10 |
1. Norbert Ernst (Open)
2. Karol Janczewski (Open) 3. Paweł Konecki (Open) 4. Marek Chałupka (Open) 5. Igor Stefanowski (Open) 6. Piotr Dowżenko (F/TR) 7. Marek B±kowski (F/TR) 8. Roman Kurdziel (Open) 9. Andrzej Pi±tak (Open) 10. Zbigniew Pi¶lewski (F/TR) 11. Herman Kloes (F/TR) 12. Wojtek Żyła (Open) 13. 14. Henryk Szwed (Open) 15. Piotr Oleksy (F/TR) 16. 17. Marcin Suszyński (F/TR) |
18.
19. Tomasz Affet (F/TR) 20. Maciej Gadomski (F/TR) 21. Lada Hrbackova (Open) 22. Petr Novak (Open) 23. Josef Prochazka (Open) 24. Marek Papros (Open) 25. Marcin Kostuch (F/TR) 26. Katarzyna Wyroba (Open) 27. Jakub Wyroba (Open) 28. Krzysztof Kolasiński (F/TR) 29. Jerzy Krywult (F/TR) 30. Damian Bochyński (F/TR) 31. Aleksander Burdziak (F/TR) 32. 33. Grzegorz Leszczyński (F/TR) |
seria 7 | 10-09 14:30 |
1. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum)
2. Andrzej Pempera (Magnum) 3. Marcin Majchrzak (Magnum) 4. Florian Schäfer (Magnum) 5. Adam Sztybór (Magnum) 6. Artur Kamiński (Magnum) 7. Johannes Schuler (Magnum) 8. Roman Kurdziel (Magnum) 9. Damian Cerkanowicz (Magnum) 10. Mariusz Krzywicki (Magnum) 11. Jacek Kowalski (Magnum) 12. Artur Adamek (Magnum) 13. 14. Petr Mothejl (Magnum) 15. 16. Piotr Onych (Magnum) 17. Krystian Janczewski (Magnum) |
18. Robert Mikrut (Magnum)
19. Zoltan Kerekes (Magnum) 20. Adrian Kuklis (Magnum) 21. Wiesław Wyroba (Magnum) 22. Guido Thuernagel (Magnum) 23. Daniel Kosicki (Magnum) 24. Stanislaw Rowinski (Magnum) 25. 26. 27. Claude Ging (Magnum) 28. Arkadiusz Pietruszka (Magnum) 29. Arkadiusz Armusiewicz (Magnum) 30. Dominika Chomont-Parzyńska (Magnum) 31. Wiesław Borowski (Magnum) 32. Krzysztof Rębarz (Open) 33. |
10-09 15:50 | zmiana długo¶ci osi | ||
Konkurencja 1000 m | |||
seria 1 | 10-09 16:05 |
1. Maciej Krawczak (SniperOpen)
2. 3. Michał Jaroszyński-Wolfram (SniperOpen) 4. Michał Pazio (Sniper) 5. Grzegorz Kobuszewski (SniperOpen) 6. Marek Tamowski (SniperOpen) 7. Johannes Schuler (SniperOpen) 8. 9. Lucjan Kalka (SniperOpen) 10. Andreas Müller (Sniper) 11. Remigiusz Łysik (Sniper) 12. 13. 14. Łukasz Mazela (Sniper) 15. |
16. Krzysztof Rębarz (SniperOpen)
17. Mariusz Krzywicki (SniperOpen) 18. Ruud Visser (SniperOpen) 19. 20. 21. Lucjan Gucma (Sniper) 22. 23. Miroslaw zSzambelan (Sniper) 24. Kovacs Arpad Endre (SniperOpen) 25. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 26. Beata Kotroczo (SniperOpen) 27. Paweł Galarda (Sniper) 28. Arkadiusz Pietruszka (SniperOpen) 29. Bogdan Raczyński (Sniper) 30. |
seria 2 | 10-09 16:30 |
1. Igor Stefanowski (SniperOpen)
2. 3. 4. Paweł Konecki (SniperOpen) 5. Zbigniew Hliwa (SniperOpen) 6. Artur Kamiński (SniperOpen) 7. Radoslaw Trzcinski (Sniper) 8. Joanna Szczepańska (Sniper) 9. Tomasz Kirczuk (Sniper) 10. 11. Piotr Dudczak (SniperOpen) 12. Manuel Cué (Sniper) 13. Krzysztof Berleć (Sniper) 14. Andrzej Berleć (Sniper) 15. Laszlo zKotroczo (SniperOpen) |
16.
17. 18. Ruud Visser (Sniper) 19. 20. Zdzisław Przybylski (Sniper) 21. 22. 23. Lucjan Gucma (SniperOpen) 24. Tomasz Lipiec (SniperOpen) 25. Przemysław Maćkowiak (SniperOpen) 26. 27. Marek B±kowski (Sniper) 28. Daniel Lang (Sniper) 29. Adam Szuliński (Sniper) 30. Andrzej B±k (Sniper) |
seria 3 | 10-09 16:55 |
1. Grzegorz Leszczyński (Sniper)
2. Andrzej B±k (SniperOpen) 3. Artur Kamiński (Sniper) 4. Holger Moldt (Sniper) 5. Adam Sztybór (Sniper) 6. Andreas Müller (SniperOpen) 7. Andreas Wozniak (Sniper) 8. 9. Andrzej Pi±tak (SniperOpen) 10. Michał Dudzik (SniperOpen) 11. Artur Gryga (Sniper) 12. Artur Adamek (SniperOpen) 13. Robert Jackiewicz (Sniper) 14. 15. Piotr Oleksy (Sniper) |
16. Marcin Kowalski (Sniper)
17. Dariusz Paliborek (SniperOpen) 18. Ronny Meiboom (SniperOpen) 19. Zoltán Farkas (Sniper) 20. István Vasvári (Sniper) 21. Tamás Szikszay (SniperOpen) 22. Gábor Levák (SniperOpen) 23. 24. Miroslaw Michalski (Sniper) 25. Ralf Nitsch (Sniper) 26. Jerzy Krywult (Sniper) 27. Damian Bochyński (Sniper) 28. Zbigniew Soliński (SniperOpen) 29. Marek Kowalczuk (SniperOpen) 30. |
seria 4 | 10-09 17:20 |
1.
2. 3. Krzysztof Rębarz (Open) 4. Marek Chałupka (Open) 5. Grzegorz Kobuszewski (Open) 6. 7. Michał Horłoza (Open) 8. Zbigniew Hliwa (Open) 9. Andrzej Pi±tak (Open) 10. Norbert Ernst (Open) 11. 12. 13. 14. Libor Havlis (Open) 15. Petr Mothejl (Open) |
16. Petr Novak (Open)
17. Josef Prochazka (Open) 18. 19. 20. Ryszard Grochowski (Open) 21. Mariusz Wójcik (F/TR) 22. Wiesław Wyroba (Open) 23. Katarzyna Wyroba (F/TR) 24. Jakub Wyroba (F/TR) 25. Janusz Stępniewski (Open) 26. Marek Papros (F/TR) 27. Rafał Szeliga (Open) 28. Marcin Majchrzak (F/TR) 29. Piotr Stasiek (F/TR) 30. Grzegorz Leszczyński (F/TR) |
seria 5 | 10-09 17:45 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Karol Janczewski (Open) 3. Paweł Konecki (Open) 4. Tomasz Chałupka (Open) 5. Marek B±kowski (F/TR) 6. Artur Kamiński (F/TR) 7. Zbigniew Pi¶lewski (F/TR) 8. Roman Kurdziel (Open) 9. 10. Paweł Paszkiewicz (Open) 11. 12. Marcin Kowalski (F/TR) 13. Herman Kloes (F/TR) 14. Lada Hrbackova (Open) 15. Piotr Oleksy (F/TR) |
16. Josef Prochazka (F/TR)
17. 18. Wojtek Żyła (Open) 19. Krystian Janczewski (Magnum) 20. Henryk Szwed (Open) 21. 22. Katarzyna Wyroba (Open) 23. Jakub Wyroba (Open) 24. Tadeusz Zimmer (F/TR) 25. Marek Papros (Open) 26. Jerzy Krywult (F/TR) 27. Damian Bochyński (F/TR) 28. Adam Sztybór (Open) 29. 30. Bogdan Raczyński (F/TR) |
seria 6 | 10-09 18:10 |
1. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum)
2. Zoltan Kerekes (Magnum) 3. Marcin Majchrzak (Magnum) 4. Florian Schäfer (Magnum) 5. Wiesław Borowski (Magnum) 6. Artur Kamiński (Magnum) 7. Johannes Schuler (Magnum) 8. Roman Kurdziel (Magnum) 9. Damian Cerkanowicz (Magnum) 10. Mariusz Krzywicki (Magnum) 11. Jacek Kowalski (Magnum) 12. Artur Adamek (Magnum) 13. 14. Petr Mothejl (Magnum) 15. |
16. Piotr Onych (Magnum)
17. Adrian Kuklis (Magnum) 18. Robert Mikrut (Magnum) 19. Guido Thuernagel (Magnum) 20. Daniel Kosicki (Magnum) 21. Stanislaw Rowinski (Magnum) 22. 23. Arkadiusz Armusiewicz (Magnum) 24. Dominika Chomont-Parzyńska (Magnum) 25. 26. Wiesław Wyroba (Magnum) 27. Claude Ging (Magnum) 28. Adam Sztybór (Magnum) 29. Arkadiusz Pietruszka (Magnum) 30. Andrzej Pempera (Magnum) |
10-09 18:35 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 m | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Adamek Artur | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 12 | 10-09 16:55 | 3 | 12 |
Adamek Artur | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 12 | 10-09 18:10 | 6 | 12 |
Affet Tomasz | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 15 | |||
Affet Tomasz | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 19 | |||
Armusiewicz Arkadiusz | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 29 | 10-09 18:10 | 6 | 23 |
Arpad Endre Kovacs | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 27 | 10-09 16:05 | 1 | 24 |
Bacic Jakub | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 26 | |||
B±k Andrzej | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 32 | 10-09 16:30 | 2 | 30 |
B±k Andrzej | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 2 | 10-09 16:55 | 3 | 2 |
B±k Andrzej | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 33 | |||
B±kowski Marek | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 9 | 10-09 16:30 | 2 | 27 |
B±kowski Marek | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 7 | 10-09 17:45 | 5 | 5 |
Berleć Andrzej | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 14 | 10-09 16:30 | 2 | 14 |
Berleć Krzysztof | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 14 | 10-09 16:30 | 2 | 13 |
Bochyński Damian | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 30 | 10-09 16:55 | 3 | 27 |
Bochyński Damian | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 30 | 10-09 17:45 | 5 | 27 |
Borawski Ryszard | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 29 | |||
Borowski Wiesław | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 31 | 10-09 18:10 | 6 | 5 |
Burdziak Aleksander | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 33 | |||
Burdziak Aleksander | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 31 | |||
Cerkanowicz Damian | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 9 | 10-09 18:10 | 6 | 9 |
Chałupka Marek | Open | 10-09 13:10 | 6 | 4 | 10-09 17:20 | 4 | 4 |
Chałupka Tomasz | Open | 10-09 11:50 | 5 | 4 | 10-09 17:45 | 5 | 4 |
Chomont-Parzyńska Dominika | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 30 | 10-09 18:10 | 6 | 24 |
Cué Manuel | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 12 | 10-09 16:30 | 2 | 12 |
Diering Marek | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 25 | |||
Dowżenko Piotr | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 7 | |||
Dowżenko Piotr | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 6 | |||
Dudczak Piotr | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 11 | 10-09 16:30 | 2 | 11 |
Dudczak Piotr | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 11 | |||
Dudzik Michał | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 10 | 10-09 16:55 | 3 | 10 |
Dudzik Michał | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 10 | |||
Ernst Norbert | Open | 10-09 13:10 | 6 | 1 | 10-09 17:20 | 4 | 10 |
Farkas Zoltán | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 22 | 10-09 16:55 | 3 | 19 |
Gadomski Maciej | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 20 | |||
Galarda Paweł | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 30 | 10-09 16:05 | 1 | 27 |
Ging Claude | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 27 | 10-09 18:10 | 6 | 27 |
Gospodarek Grzegorz | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 14 | |||
Grochowski Ryszard | Open | 10-09 11:50 | 5 | 21 | 10-09 17:20 | 4 | 20 |
Gromadzki Tomasz | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 7 | |||
Gryga Artur | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 11 | 10-09 16:55 | 3 | 11 |
Gucma Lucjan | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 24 | 10-09 16:05 | 1 | 21 |
Gucma Lucjan | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 26 | 10-09 16:30 | 2 | 23 |
Haberland Piotr | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 13 | |||
Havlis Libor | Open | 10-09 11:50 | 5 | 19 | 10-09 17:20 | 4 | 14 |
Heise Thomas | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 28 | |||
Hliwa Zbigniew | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 8 | 10-09 16:30 | 2 | 5 |
Hliwa Zbigniew | Open | 10-09 11:50 | 5 | 8 | 10-09 17:20 | 4 | 8 |
Horłoza Michał | Open | 10-09 11:50 | 5 | 7 | 10-09 17:20 | 4 | 7 |
Hrbackova Lada | Open | 10-09 13:10 | 6 | 21 | 10-09 17:45 | 5 | 14 |
Jackiewicz Robert | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 13 | 10-09 16:55 | 3 | 13 |
Janczewski Karol | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 8 | |||
Janczewski Karol | Open | 10-09 13:10 | 6 | 2 | 10-09 17:45 | 5 | 2 |
Janczewski Krystian | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 9 | |||
Janczewski Krystian | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 17 | 10-09 17:45 | 5 | 19 |
Jaroszyński-Wolfram Michał | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 3 | 10-09 16:05 | 1 | 3 |
Jaroszyński-Wolfram Michał | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 1 | 10-09 18:10 | 6 | 1 |
Kalka Lucjan | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 20 | 10-09 16:05 | 1 | 9 |
Kamiński Artur | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 6 | 10-09 16:55 | 3 | 3 |
Kamiński Artur | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 6 | 10-09 16:30 | 2 | 6 |
Kamiński Artur | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 6 | 10-09 17:45 | 5 | 6 |
Kamiński Artur | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 6 | 10-09 18:10 | 6 | 6 |
Kerekes Zoltan | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 19 | 10-09 18:10 | 6 | 2 |
Kies Piotr | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 15 | |||
Kies Piotr | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 6 | |||
Kirczuk Tomasz | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 9 | 10-09 16:30 | 2 | 9 |
Kloes Herman | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 11 | 10-09 17:45 | 5 | 13 |
Kobuszewski Grzegorz | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 5 | 10-09 16:05 | 1 | 5 |
Kobuszewski Grzegorz | Open | 10-09 11:50 | 5 | 5 | 10-09 17:20 | 4 | 5 |
Kolasiński Krzysztof | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 28 | |||
Konecki Paweł | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 4 | 10-09 16:30 | 2 | 4 |
Konecki Paweł | Open | 10-09 13:10 | 6 | 3 | 10-09 17:45 | 5 | 3 |
Kosicki Daniel | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 23 | 10-09 18:10 | 6 | 20 |
Kostuch Marcin | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 27 | |||
Kostuch Marcin | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 25 | |||
Kotroczo Beata | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 28 | 10-09 16:05 | 1 | 26 |
Kowalczuk Marek | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 32 | 10-09 16:55 | 3 | 29 |
Kowalski Jacek | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 24 | |||
Kowalski Jacek | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 11 | 10-09 18:10 | 6 | 11 |
Kowalski Marcin | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 16 | 10-09 16:55 | 3 | 16 |
Kowalski Marcin | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 16 | 10-09 17:45 | 5 | 12 |
Krawczak Maciej | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 1 | 10-09 16:05 | 1 | 1 |
Krupa Wojciech | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 12 | |||
Krywult Jerzy | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 30 | 10-09 16:55 | 3 | 26 |
Krywult Jerzy | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 29 | 10-09 17:45 | 5 | 26 |
Krzywicki Mariusz | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 18 | 10-09 16:05 | 1 | 17 |
Krzywicki Mariusz | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 10 | 10-09 18:10 | 6 | 10 |
Kuklis Adrian | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 20 | 10-09 18:10 | 6 | 17 |
Kurdziel Roman | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 5 | |||
Kurdziel Roman | Open | 10-09 13:10 | 6 | 8 | 10-09 17:45 | 5 | 8 |
Kurdziel Roman | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 8 | 10-09 18:10 | 6 | 8 |
Lang Daniel | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 31 | 10-09 16:30 | 2 | 28 |
Leszczyński Grzegorz | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 1 | 10-09 16:55 | 3 | 1 |
Leszczyński Grzegorz | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 33 | 10-09 17:20 | 4 | 30 |
Levák Gábor | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 25 | 10-09 16:55 | 3 | 22 |
Lipiec Tomasz | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 27 | 10-09 16:30 | 2 | 24 |
Łysik Remigiusz | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 17 | 10-09 16:05 | 1 | 11 |
Maćkowiak Przemysław | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 25 | 10-09 16:30 | 2 | 25 |
Majchrzak Marcin | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 30 | 10-09 17:20 | 4 | 28 |
Majchrzak Marcin | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 3 | 10-09 18:10 | 6 | 3 |
Mazela Łukasz | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 15 | 10-09 16:05 | 1 | 14 |
Meiboom Ronny | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 21 | 10-09 16:55 | 3 | 18 |
Michalski Miroslaw | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 28 | 10-09 16:55 | 3 | 24 |
Mikrut Katarzyna | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 16 | |||
Mikrut Robert | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 12 | |||
Mikrut Robert | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 18 | 10-09 18:10 | 6 | 18 |
Mizgier Bartosz | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 11 | |||
Moldt Holger | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 4 | 10-09 16:55 | 3 | 4 |
Mothejl Petr | Open | 10-09 11:50 | 5 | 20 | 10-09 17:20 | 4 | 15 |
Mothejl Petr | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 14 | 10-09 18:10 | 6 | 14 |
Müller Andreas | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 10 | 10-09 16:05 | 1 | 10 |
Müller Andreas | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 10 | 10-09 16:55 | 3 | 6 |
Nitsch Ralf | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 29 | 10-09 16:55 | 3 | 25 |
Novak Petr | Open | 10-09 13:10 | 6 | 22 | 10-09 17:20 | 4 | 16 |
Olech Paweł | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 5 | |||
Olech Paweł | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 10 | |||
Oleksy Piotr | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 15 | 10-09 16:55 | 3 | 15 |
Oleksy Piotr | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 15 | 10-09 17:45 | 5 | 15 |
Olszyk Janusz | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 29 | |||
Onych Piotr | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 13 | |||
Onych Piotr | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 16 | 10-09 18:10 | 6 | 16 |
Paliborek Dariusz | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 20 | 10-09 16:55 | 3 | 17 |
Paliborek Dariusz | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 20 | |||
Papros Marek | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 29 | 10-09 17:20 | 4 | 26 |
Papros Marek | Open | 10-09 13:10 | 6 | 24 | 10-09 17:45 | 5 | 25 |
Paszkiewicz Paweł | Open | 10-09 11:50 | 5 | 15 | 10-09 17:45 | 5 | 10 |
Pazio Michał | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 4 | 10-09 16:05 | 1 | 4 |
Pempera Andrzej | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 4 | |||
Pempera Andrzej | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 2 | 10-09 18:10 | 6 | 30 |
Pi±tak Andrzej | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 9 | 10-09 16:55 | 3 | 9 |
Pi±tak Andrzej | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 3 | |||
Pi±tak Andrzej | Open | 10-09 13:10 | 6 | 9 | 10-09 17:20 | 4 | 9 |
Pietruszka Arkadiusz | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 31 | 10-09 16:05 | 1 | 28 |
Pietruszka Arkadiusz | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 28 | 10-09 18:10 | 6 | 29 |
Pi¶lewski Zbigniew | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 10 | 10-09 17:45 | 5 | 7 |
Prochazka Josef | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 12 | 10-09 17:45 | 5 | 16 |
Prochazka Josef | Open | 10-09 13:10 | 6 | 23 | 10-09 17:20 | 4 | 17 |
Przybylski Zdzisław | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 22 | 10-09 16:30 | 2 | 20 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 32 | 10-09 16:05 | 1 | 29 |
Raczyński Bogdan | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 33 | 10-09 17:45 | 5 | 30 |
Rębarz Krzysztof | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 19 | 10-09 16:05 | 1 | 16 |
Rębarz Krzysztof | Open | 10-09 14:30 | 7 | 32 | 10-09 17:20 | 4 | 3 |
Rowinski Stanislaw | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 24 | 10-09 18:10 | 6 | 21 |
Schäfer Florian | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 4 | 10-09 18:10 | 6 | 4 |
Schuler Johannes | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 7 | 10-09 16:05 | 1 | 7 |
Schuler Johannes | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 7 | 10-09 18:10 | 6 | 7 |
Soliński Zbigniew | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 31 | 10-09 16:55 | 3 | 28 |
Sommer Karsten | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 14 | |||
Stasiek Piotr | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 32 | 10-09 17:20 | 4 | 29 |
Stefanowski Igor | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 1 | 10-09 16:30 | 2 | 1 |
Stefanowski Igor | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 1 | |||
Stefanowski Igor | Open | 10-09 13:10 | 6 | 5 | 10-09 17:45 | 5 | 1 |
Stępka Mariusz | Sniper | 10-09 08:30 | 1 | 22 | |||
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 10-09 09:15 | 2 | 28 | 10-09 16:05 | 1 | 25 |
Stępniewski Janusz | Open | 10-09 11:50 | 5 | 28 | 10-09 17:20 | 4 | 25 |
Suszyński Marcin | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 16 | |||
Suszyński Marcin | F/TR | 10-09 13:10 | 6 | 17 | |||
Suszyński Marcin | Open | 10-09 09:15 | 2 | 13 | |||
Sypka Jarosław | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 32 | |||
Szczepańska Joanna | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 8 | 10-09 16:30 | 2 | 8 |
Szeliga Rafał | Open | 10-09 11:50 | 5 | 23 | 10-09 17:20 | 4 | 27 |
Szikszay Tamás | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 24 | 10-09 16:55 | 3 | 21 |
Sztybór Adam | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 5 | 10-09 16:55 | 3 | 5 |
Sztybór Adam | Open | 10-09 11:50 | 5 | 31 | 10-09 17:45 | 5 | 28 |
Sztybór Adam | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 5 | 10-09 18:10 | 6 | 28 |
Szuliński Adam | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 3 | 10-09 16:30 | 2 | 29 |
Szwed Henryk | Open | 10-09 13:10 | 6 | 14 | 10-09 17:45 | 5 | 20 |
Tamowski Marek | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 8 | 10-09 16:05 | 1 | 6 |
Thuernagel Guido | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 22 | 10-09 18:10 | 6 | 19 |
Trzcinski Radoslaw | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 19 | 10-09 16:30 | 2 | 7 |
Vasvári István | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 23 | 10-09 16:55 | 3 | 20 |
Visser Ruud | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 21 | 10-09 16:30 | 2 | 18 |
Visser Ruud | SniperOpen | 10-09 08:30 | 1 | 21 | 10-09 16:05 | 1 | 18 |
Walden Alexander | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 19 | |||
Wi±cek Sebastian | Sniper | 10-09 09:15 | 2 | 23 | |||
Wozniak Andreas | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 6 | 10-09 16:55 | 3 | 7 |
Wójcik Mariusz | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 24 | 10-09 17:20 | 4 | 21 |
Wyroba Jakub | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 26 | 10-09 17:20 | 4 | 24 |
Wyroba Jakub | Open | 10-09 13:10 | 6 | 27 | 10-09 17:45 | 5 | 23 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 25 | 10-09 17:20 | 4 | 23 |
Wyroba Katarzyna | Open | 10-09 13:10 | 6 | 26 | 10-09 17:45 | 5 | 22 |
Wyroba Wiesław | Open | 10-09 11:50 | 5 | 22 | 10-09 17:20 | 4 | 22 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 10-09 14:30 | 7 | 21 | 10-09 18:10 | 6 | 26 |
Zeiger Andre | Semi-Auto | 10-09 11:20 | 4 | 31 | |||
Zimmer Tadeusz | F/TR | 10-09 11:50 | 5 | 27 | 10-09 17:45 | 5 | 24 |
zKotroczo Laszlo | SniperOpen | 10-09 10:35 | 3 | 18 | 10-09 16:30 | 2 | 15 |
zSzambelan Miroslaw | Sniper | 10-09 10:35 | 3 | 26 | 10-09 16:05 | 1 | 23 |
Żyła Wojtek | Open | 10-09 13:10 | 6 | 12 | 10-09 17:45 | 5 | 18 | Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku