Szczegółowy harmonogram strzelań
2019-09-07.
Seria |
Data Godz. |
Stanowisko, imię i nazwisko, klasa |
Dwubój / Trójbój |
seria 1 |
07-09 08:30 |
1. Tomasz Szopinski (Semi-Auto)
2. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
3. Andreas Wozniak (Semi-Auto)
4. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
5. Marek Pyka (Semi-Auto)
6. Marcin Ferenc (Semi-Auto)
7. Radosław Pilut (Semi-Auto)
8. Konrad Włodarczyk (Semi-Auto)
9. Krzysztof Kwaśnik (Semi-Auto)
10. Piotr Dudczak (Semi-Auto)
11. Krzysztof Dzietczyk (Semi-Auto)
12. Paweł Konecki (Semi-Auto)
13. Daniel Lang (Semi-Auto)
14. Tarek Graf (Semi-Auto)
15. Ralf Nitsch (Semi-Auto)
16. Bernhard Grohl (Semi-Auto)
17. Mariusz Awierianów (Semi-Auto)
18. Artur Kamiński (Semi-Auto)
19. Patrick Mohr (Semi-Auto)
|
20. Tomasz Kirczuk (Semi-Auto)
21.
22.
23. Jörg Kressmer (Semi-Auto)
24. Jens Graessler (Semi-Auto)
25. Krzysztof Orzeł (Semi-Auto)
26. Anne Straus (Semi-Auto)
27. Błażej Domański (Semi-Auto)
28. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
29. Jacek Wiecha (Semi-Auto)
30. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
31. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
32. Maciej Halladin (Semi-Auto)
33. Kamil Bania (Semi-Auto)
34. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
35. Antares Gryczan (Semi-Auto)
36. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
37. Łukasz Halicki (Semi-Auto)
|
seria 2 |
07-09 09:15 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Arkadiusz Szpakowski (Sniper)
3. Jacek Atamańczyk (Sniper)
4. Mirosław Małek (Sniper)
5. Artur Gryga (Sniper)
6. Grzegorz Gospodarek (Sniper)
7. Marek Rydz (Sniper)
8. Stanisław Karpiński (Sniper)
9. Damian Cerkanowicz (SniperOpen)
10. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
11. Marian Wiśniewski (Sniper)
12. Paweł Konecki (SniperOpen)
13. Petr Mothejl (SniperOpen)
14. Roman Kurdziel (Sniper)
15. Björn Schmidt (SniperOpen)
16. Thomas Sadewasser (SniperOpen)
17. Piotr Oleksy (Sniper)
18. Olaf Chwaszcz (Sniper)
19. Maciej Stasiak (Sniper)
|
20. Krzysztof Kłosowicz (Sniper)
21. Michał Śledzik (Sniper)
22. Mścisław Śrutek (Sniper)
23. Przemysław Wójtowicz (Sniper)
24. Ronny Siegel (Sniper)
25. Marek Diering (Sniper)
26. Anne Straus (SniperOpen)
27. Pit Jomé (SniperOpen)
28. Krzysztof Michałowski (Sniper)
29. Adam Sztybór (SniperOpen)
30. Bartosz Mizgier (SniperOpen)
31. Adam Szuliński (Sniper)
32. Tomasz Stefanowski (SniperOpen)
33. Robert Zakrzewski (Sniper)
34. Tomasz Bąkowski (Sniper)
35. Marcin Majchrzak (SniperOpen)
36. Zbigniew Pawłowski (SniperOpen)
37. Łukasz Sieczka (Sniper)
|
seria 3 |
07-09 10:00 |
1. Mirosław Szambelan (Sniper)
2. Bogdan Raczyński (Sniper)
3. Lukasz Piskurewicz (Sniper)
4. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
5. Robert Żabicki (Sniper)
6. Krzysztof Zadura (Sniper)
7. Andrzej Berleć (SniperOpen)
8. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
9. Jerzy Krywult (Sniper)
10. Piotr Woźniak (Sniper)
11. Grzegorz Śmiglak (Sniper)
12. Małgorzata Zielińska (SniperOpen)
13. Timo Alexander Klenner (SniperOpen)
14. Tadeusz Zimmer (SniperOpen)
15. Andreas Mursall (Sniper)
16. Uwe Emminger (Sniper)
17. Jan Emminger (Sniper)
18. Andrzej Blok (Sniper)
19. Krzysztof Berleć (SniperOpen)
|
20. Joanna Szczepańska (Sniper)
21. Patrick Mohr (Sniper)
22. Piotr Kowalczyk (Sniper)
23. Roman Kurdziel (SniperOpen)
24. Andre Schöllermann (SniperOpen)
25. Gür Bozyakali (Sniper)
26. Norbert Ernst (Sniper)
27. Thomas Heise (Sniper)
28. Bronisław Jurec (Sniper)
29. Adam Sztybór (Sniper)
30. Paweł Galarda (Sniper)
31. Marian Urbanik (Sniper)
32. Adam Surała (Sniper)
33. Peter De Looff (SniperOpen)
34. Leszek Stepura (SniperOpen)
35. Konrad Zdanowicz (Sniper)
36. Tomasz Szopinski (Sniper)
37. Kacper Ślęzak (SniperOpen)
|
seria 4 |
07-09 10:45 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Bartosz Łuczak (Sniper)
3. Piotr Lalik (SniperOpen)
4. Andreas Wozniak (Sniper)
5. Marcin Ferenc (SniperOpen)
6. Holger Moldt (SniperOpen)
7. Mariusz Negowetti (Sniper)
8. Stanisław Szałaśny (Sniper)
9. Philip Idzikowski (Sniper)
10. Tomasz Kardziejonek (SniperOpen)
11. Michał Kolańczyk (Sniper)
12. Andrej Aidamovic (Sniper)
13. Dariusz Sobkowiak (Sniper)
14. Thomas Sadewasser (Sniper)
15. Werner Grünwald (Sniper)
16. Piotr Oleksy (SniperOpen)
17. Dariusz Kurzynski (Sniper)
18. Artur Kamiński (Sniper)
19. Claude Ging (SniperOpen)
|
20. Zdzisław Przybylski (Sniper)
21. David Naya Cacheiro (Sniper)
22. Piotr Bajak (SniperOpen)
23. Fryderyk Leciej (Sniper)
24. Roman Chocholski (Sniper)
25. Karol Grobelny (Sniper)
26. Szymon Diering (Sniper)
27. Bartosz Kosowski (Sniper)
28. Mirosław Moskalewicz (SniperOpen)
29. Zbigniew Soliński (SniperOpen)
30. Jakub Sidorowicz (Sniper)
31. Marek Kowalczuk (SniperOpen)
32. Maciej Halladin (Sniper)
33. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
34. Piotr Kies (Sniper)
35. Sven Lehmann (SniperOpen)
36. Tomasz Kirczuk (SniperOpen)
37. Kai Krabbes (SniperOpen)
|
seria 5 |
07-09 11:30 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
3. Marek Pyka (Sniper)
4. Mirosław Małek (SniperOpen)
5. Adam Wardęcki (SniperOpen)
6. Lucjan Kalka (SniperOpen)
7. Ryszard Borawski (Sniper)
8. Sławomir Mlicki (Sniper)
9. Jan Małek (Sniper)
10. Konrad Włodarczyk (Sniper)
11. Wojciech Wozniak (Sniper)
12. Wojciech Feldgebel (SniperOpen)
13. Jacek Chełstowski (Sniper)
14. Mario Wolf (SniperOpen)
15. Andreas Mursall (SniperOpen)
16. Daniel Hurec (SniperOpen)
17. Lucjan Gucma (SniperOpen)
18. Grzegorz Czajkowski (Sniper)
19. Aleksander Burdziak (Sniper)
|
20. Patrick Mohr (SniperOpen)
21. Karol Janczewski (SniperOpen)
22. Ramona Beck (SniperOpen)
23. Łukasz Drelich (Sniper)
24. Joerg Merz (SniperOpen)
25. Edgar Rube (SniperOpen)
26. Joana Michalska (SniperOpen)
27. Christian Million (SniperOpen)
28. Juan Tomas Cid Sastre (Sniper)
29. Marcin Suszynski (Sniper)
30. Wojciech Woźniak (Sniper)
31. Patryk Szymkowicz (Sniper)
32. Daniel Kosicki (Sniper)
33. Marcin Woszczak (SniperOpen)
34. Adam Lange (Sniper)
35. Rafał Kukuczka (Sniper)
36. Maciej Krawczak (SniperOpen)
37. Marek Halicki (SniperOpen)
|
seria 6 |
07-09 12:15 |
1. Bogdan Raczyński (Open)
2. Stanisław Karpiński (F/TR)
3. Michał Horłoza (F/TR)
4. Waldemar Król (F/TR)
5. Artur Gryga (F/TR)
6. Dariusz Dziamski (F/TR)
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Paweł Kempski (F/TR)
9. Michał Śledzik (F/TR)
10. Piotr Niemierko (F/TR)
11. Marian Wiśniewski (F/TR)
12. Maciej Bakacz (F/TR)
13. Sebastian Wiącek (F/TR)
14. Paweł Olech (F/TR)
15. Werner Grünwald (F/TR)
16. Antares Gryczan (F/TR)
17. Piotr Narloch (F/TR)
18. Tomasz Affet (F/TR)
19. Jacek Faściszewski (F/TR)
|
20. Tomasz Kirczuk (F/TR)
21. Wojciech Cichecki (F/TR)
22. David Naya Cacheiro (F/TR)
23. Juan Tomas Cid Sastre (F/TR)
24. Krzysztof Michałowicz (Open)
25. Pit Jomé (Open)
26. Anne Straus (Open)
27. Joanna Wyroba (F/TR)
28. Jakub Wyroba (F/TR)
29. Mirosław Moździerz (F/TR)
30. Piotr Stasiek (F/TR)
31. Henryk Szwed (Open)
32. Przemysław Maćkowiak (Open)
33. Szymon Tymejczyk (Open)
34. Tomasz Bąkowski (F/TR)
35. Artur Kaliński (F/TR)
36.
37.
|
seria 7 |
07-09 13:35 |
1. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
2. Jan Sykora (Open)
3. Stanisław Karpiński (Open)
4. Antonie Nagtegaal (Open)
5. Robert Żabicki (F/TR)
6. Dariusz Dziamski (Open)
7. Libor Havliš (Open)
8. Andrej Aidamovic (F/TR)
9. Josef Prochazka (Open)
10. Konrad Włodarczyk (F/TR)
11. Ricardas Aliukonis (F/TR)
12. Tomasz Drozd (Open)
13. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
14. Łukasz Piskurewicz (F/TR)
15. Jakub Bobrowicz (F/TR)
16. Olaf Chwaszcz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (Open)
18. Grzegorz Czajkowski (F/TR)
19. Zbigniew Piślewski (F/TR)
|
20. Zdzisław Przybylski (Open)
21. Michał Harenża (Open)
22. Paweł Konecki (Open)
23. Marcin Kowalski (F/TR)
24. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
25. Krzysztof Orzeł (Open)
26. Rafał Mędzin (F/TR)
27. Norbert Ernst (Open)
28. Bronisław Jurec (F/TR)
29. Jacek Wiecha (F/TR)
30. Przemysław Szczepaniak (F/TR)
31. Mariusz Wójcik (F/TR)
32. Tomasz Stefanowski (Open)
33. Darek Uszok (Open)
34. Wiesław Potomski (F/TR)
35. Marcin Majchrzak (Open)
36.
37.
|
seria 8 |
07-09 14:55 |
1. Arkadiusz Szpakowski (F/TR)
2. Wojciech Jagielski (F/TR)
3. Bogdan Raczyński (F/TR)
4. Mirosław Małek (Open)
5. Michał Kucharski (Open)
6. Adam Wardęcki (Open)
7. Lada Hrbáčková (Open)
8. Sławomir Mlicki (F/TR)
9. Damian Cerkanowicz (Open)
10. Janusz Stępniewski (Open)
11. Marcin Żurek (F/TR)
12. Petr Novák (Open)
13. Petr Mothejl (Open)
14. Jacek Bakacz (Open)
15. Marcin Bednarkiewicz (F/TR)
16. Józef Giedz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (F/TR)
18. Bogdan Hrynowiecki (F/TR)
19. Aleksander Burdziak (F/TR)
|
20. Joanna Szczepańska (F/TR)
21. Maciej Florkiewicz (Open)
22. Zenon Czajkowski (F/TR)
23. Roman Kurdziel (F/TR)
24. Paweł Kolasiński (F/TR)
25. Dariusz Krakowiak (Open)
26. Rafał Mędzin (Open)
27. Karol Janczewski (Open)
28. Peter De Looff (Open)
29. Adam Sztybór (F/TR)
30. Janusz Olszewski (Open)
31. Piotr Dowżenko (F/TR)
32. Piotr Bajak (Open)
33. Dariusz Kaczmarek (F/TR)
34. Tomasz Staszak (F/TR)
35. Ryszard Kowalski (Open)
36.
37.
|
seria 9 |
07-09 16:15 |
1. Krzysztof Kłosowicz (F/TR)
2. Esteban Manuel Salas Jiménez (F/TR)
3.
4.
5. Krzysztof Tuliński (Open)
6. Uwe Emminger (F/TR)
7. Jan Emminger (F/TR)
8. Josef Prochazka (F/TR)
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
|
20.
21. Andrzej Piątak (Magnum)
22.
23. Roger Muller (Magnum)
24. Tomasz Drozd (Magnum)
25. Krzysztof Smorąg (Magnum)
26. Björn Schmidt (Magnum)
27. Piotr Kotłowski (Magnum)
28. Peter Hahn (Magnum)
29. Arkadiusz Pietruszka (Magnum)
30. Remek Łysik (Magnum)
31. Markus Harmelink (Magnum)
32. Thomas Sadewasser (Magnum)
33. Kacper Ślęzak (Magnum)
34. Krystian Janczewski (Magnum)
35. Maciej Krawczak (Magnum)
36.
37.
|
seria 10 |
07-09 17:35 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Wojciech Jagielski (Magnum)
3. Piotr Lalik (Magnum)
4. Ryszard Srokosz (Magnum)
5. Marcin Ferenc (Magnum)
6. Henryk Kulwicki (Magnum)
7. Peter Heikenroth (Magnum)
8. Olha Kratyuk (Magnum)
9.
10. Benjamin Albrecht (Magnum)
11. Daniel Kosicki (Magnum)
12. Peter Schultz (Magnum)
13. Daniel Lang (Magnum)
14. Tarek Graf (Magnum)
15. Ralf Nitsch (Magnum)
16. Łukasz Janoś (Magnum)
17. Petr Mothejl (Magnum)
18. Piotr Borysewicz (Magnum)
19. Josef Prochazka (Magnum)
|
20. Claude Ging (Magnum)
21. Kai Krabbes (Magnum)
22. Ramona Beck (Magnum)
23. Jörg Kressmer (Magnum)
24. Ronny Siegel (Magnum)
25. Jens Graessler (Magnum)
26. Wiesław Wyroba (Magnum)
27. Krzysztof Dzietczyk (Magnum)
28. Thomas Heise (Magnum)
29. Wiesław Borowski (Magnum)
30. Andrzej Pempera (Magnum)
31. Maciej Halladin (Magnum)
32. Olga Dobosz (Magnum)
33. Kamil Bania (Magnum)
34. Piotr Narloch (Magnum)
35. Andrzej Bąk (Magnum)
36.
37.
|
|
07-09 18:55 |
przerwa nocna |
Konkurencja 1000 m |
seria 1 | 08-09 08:30 |
1. Grzegorz Gospodarek (Sniper)
2. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
3. Andreas Wozniak (Semi-Auto)
4. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
5. Krzysztof Dzietczyk (Semi-Auto)
6. Paweł Konecki (Semi-Auto)
7. Radosław Pilut (Semi-Auto)
8.
9. Krzysztof Kwaśnik (Semi-Auto)
10.
11.
12.
13. Daniel Lang (Semi-Auto)
14. Tarek Graf (Semi-Auto)
15.
16. Bernhard Grohl (Semi-Auto)
17.
18. Artur Kamiński (Semi-Auto)
|
19.
20. Tomasz Kirczuk (Semi-Auto)
21.
22.
23. Jörg Kressmer (Semi-Auto)
24. Jens Graessler (Semi-Auto)
25.
26. Anne Straus (Semi-Auto)
27. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
28. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
29. Jacek Wiecha (Semi-Auto)
30. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
31. Kamil Bania (Semi-Auto)
32. Maciej Halladin (Semi-Auto)
33. Przemysław Wójtowicz (Sniper)
34.
35.
|
seria 2 | 08-09 09:00 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Arkadiusz Szpakowski (Sniper)
3. Jacek Atamańczyk (Sniper)
4. Jan Małek (Sniper)
5. Mirosław Małek (Sniper)
6. Paweł Konecki (SniperOpen)
7. Andrej Aidamovic (Sniper)
8. Stanisław Karpiński (Sniper)
9. Jerzy Krywult (Sniper)
10. Damian Cerkanowicz (SniperOpen)
11. Roman Kurdziel (Sniper)
12. Petr Mothejl (SniperOpen)
13. Timo Alexander Klenner (SniperOpen)
14. Krzysztof Kłosowicz (Sniper)
15. Andreas Mursall (SniperOpen)
16. Daniel Hurec (SniperOpen)
17. Thomas Sadewasser (SniperOpen)
18. Olaf Chwaszcz (Sniper)
|
19. Maciej Stasiak (Sniper)
20. Joanna Szczepańska (Sniper)
21. Patrick Mohr (Sniper)
22. Björn Schmidt (SniperOpen)
23. Maciej Krawczak (SniperOpen)
24. Joerg Merz (SniperOpen)
25. Edgar Rube (SniperOpen)
26. Anne Straus (SniperOpen)
27. Pit Jomé (SniperOpen)
28. Juan Tomas Cid Sastre (Sniper)
29. Adam Sztybór (SniperOpen)
30. Bartosz Mizgier (SniperOpen)
31. Kai Krabbes (SniperOpen)
32. Adam Surała (Sniper)
33. Robert Zakrzewski (Sniper)
34. Marek Rydz (Sniper)
35. Marcin Majchrzak (SniperOpen)
|
seria 3 | 08-09 09:30 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Piotr Kies (Sniper)
3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
4. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
5. Marcin Ferenc (SniperOpen)
6. Holger Moldt (SniperOpen)
7. Andrzej Berleć (SniperOpen)
8. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
9. Małgorzata Zielińska (SniperOpen)
10. Grzegorz Śmiglak (Sniper)
11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
12. Stanisław Szałaśny (Sniper)
13. Wojciech Feldgebel (SniperOpen)
14. Tadeusz Zimmer (SniperOpen)
15. Philip Idzikowski (Sniper)
16. Michał Kolańczyk (Sniper)
17. Piotr Oleksy (Sniper)
18. Mario Wolf (SniperOpen)
|
19. Krzysztof Berleć (SniperOpen)
20. Christian Million (SniperOpen)
21. Michał Śledzik (Sniper)
22. Łukasz Drelich (Sniper)
23. Lucjan Gucma (SniperOpen)
24. Ronny Siegel (Sniper)
25. Gür Bozyakali (Sniper)
26. Karol Grobelny (Sniper)
27. Roman Chocholski (Sniper)
28. Bronisław Jurec (Sniper)
29. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
30. Paweł Galarda (Sniper)
31. Peter De Looff (SniperOpen)
32. Maciej Halladin (Sniper)
33. Leszek Stepura (SniperOpen)
34. Sven Lehmann (SniperOpen)
35. Mirosław Szambelan (Sniper)
|
seria 4 | 08-09 10:00 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Bartosz Łuczak (Sniper)
3. Piotr Lalik (SniperOpen)
4. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
5. Mirosław Małek (SniperOpen)
6. Andreas Wozniak (Sniper)
7. Mariusz Negowetti (Sniper)
8. Adam Wardęcki (SniperOpen)
9. Krzysztof Zadura (Sniper)
10. Tomasz Kardziejonek (SniperOpen)
11. Ryszard Borawski (Sniper)
12. Sławomir Mlicki (Sniper)
13. Dariusz Kurzynski (Sniper)
14. Roman Kurdziel (SniperOpen)
15. Andreas Mursall (Sniper)
16. Uwe Emminger (Sniper)
17. Piotr Oleksy (SniperOpen)
18. Artur Kamiński (Sniper)
|
19. Claude Ging (SniperOpen)
20. Patrick Mohr (SniperOpen)
21. Fryderyk Leciej (Sniper)
22. Grzegorz Czajkowski (Sniper)
23. Bartosz Kosowski (Sniper)
24. Karol Janczewski (SniperOpen)
25. Jakub Sidorowicz (Sniper)
26. Thomas Sadewasser (Sniper)
27. David Naya Cacheiro (Sniper)
28. Aleksander Burdziak (Sniper)
29. Robert Żabicki (Sniper)
30. Joana Michalska (SniperOpen)
31. Andre Schöllermann (SniperOpen)
32. Daniel Kosicki (Sniper)
33. Kacper Ślęzak (SniperOpen)
34. Tomasz Kirczuk (SniperOpen)
35. Ramona Beck (SniperOpen)
|
seria 5 | 08-09 10:30 |
1. Michał Kucharski (Open)
2. Stanisław Karpiński (F/TR)
3. Michał Horłoza (F/TR)
4. Antonie Nagtegaal (Open)
5. Paweł Olech (F/TR)
6. Ricardas Aliukonis (F/TR)
7. Andrej Aidamovic (F/TR)
8. Marcin Bednarkiewicz (F/TR)
9. Josef Prochazka (F/TR)
10. Krzysztof Michałowicz (Open)
11. Juan Tomas Cid Sastre (F/TR)
12. Zenon Czajkowski (F/TR)
13. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
14.
15. Roman Kurdziel (F/TR)
16. Petr Mothejl (Open)
17. Piotr Narloch (F/TR)
18. Jacek Faściszewski (F/TR)
|
19. Zbigniew Piślewski (F/TR)
20. Joanna Szczepańska (F/TR)
21. Maciej Florkiewicz (Open)
22. Wojciech Cichecki (F/TR)
23. Marcin Kowalski (F/TR)
24. Dariusz Krakowiak (Open)
25. Krzysztof Orzeł (Open)
26. Anne Straus (Open)
27. Pit Jomé (Open)
28. Mirosław Moździerz (F/TR)
29. Robert Żabicki (F/TR)
30. Piotr Dowżenko (F/TR)
31. Mariusz Wójcik (F/TR)
32. Joanna Wyroba (F/TR)
33. Jakub Wyroba (F/TR)
34. Szymon Tymejczyk (Open)
35. Marcin Majchrzak (Open)
|
seria 6 | 08-09 11:00 |
1. Arkadiusz Szpakowski (F/TR)
2. Jan Sykora (Open)
3. Darek Uszok (Open)
4. Damian Cerkanowicz (Open)
5. Maciej Bakacz (F/TR)
6. Karol Janczewski (Open)
7. Libor Havliš (Open)
8. Sławomir Mlicki (F/TR)
9. Josef Prochazka (Open)
10. Esteban Manuel Salas Jiménez (F/TR)
11. Michał Śledzik (F/TR)
12. Łukasz Piskurewicz (F/TR)
13. Sebastian Wiącek (F/TR)
14. Krzysztof Tuliński (Open)
15. Werner Grünwald (F/TR)
16. Olaf Chwaszcz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (F/TR)
18. Petr Novák (Open)
|
19. David Naya Cacheiro (F/TR)
20. Tomasz Kirczuk (F/TR)
21. Michał Harenża (Open)
22. Grzegorz Czajkowski (F/TR)
23. Piotr Bajak (Open)
24. Zdzisław Przybylski (Open)
25. Bronisław Jurec (F/TR)
26.
27. Norbert Ernst (Open)
28. Aleksander Burdziak (F/TR)
29.
30.
31.
32. Ryszard Kowalski (Open)
33. Przemysław Szczepaniak (F/TR)
34. Jacek Wiecha (F/TR)
35. Wiesław Potomski (F/TR)
|
seria 7 | 08-09 11:30 |
1. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
2. Stanisław Karpiński (Open)
3. Jacek Bakacz (Open)
4. Krzysztof Kłosowicz (F/TR)
5. Mirosław Małek (Open)
6. Uwe Emminger (F/TR)
7. Lada Hrbáčková (Open)
8. Adam Wardęcki (Open)
9. Paweł Konecki (Open)
10. Henryk Szwed (Open)
11. Janusz Stępniewski (Open)
12.
13.
14.
15.
16. Józef Giedz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (Open)
18.
|
19.
20.
21.
22.
23.
24. Petr Mothejl (Magnum)
25. Wojciech Jagielski (Magnum)
26. Björn Schmidt (Magnum)
27. Piotr Kotłowski (Magnum)
28. Peter Hahn (Magnum)
29. Arkadiusz Pietruszka (Magnum)
30. Remek Łysik (Magnum)
31. Markus Harmelink (Magnum)
32. Thomas Sadewasser (Magnum)
33. Kacper Ślęzak (Magnum)
34. Krystian Janczewski (Magnum)
35. Maciej Krawczak (Magnum)
|
seria 8 | 08-09 12:00 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Henryk Kulwicki (Magnum)
3. Piotr Lalik (Magnum)
4. Ryszard Srokosz (Magnum)
5. Marcin Ferenc (Magnum)
6. Peter Heikenroth (Magnum)
7. Olha Kratyuk (Magnum)
8.
9. Josef Prochazka (Magnum)
10. Benjamin Albrecht (Magnum)
11. Daniel Kosicki (Magnum)
12. Peter Schultz (Magnum)
13. Daniel Lang (Magnum)
14. Tarek Graf (Magnum)
15. Ralf Nitsch (Magnum)
16. Łukasz Janoś (Magnum)
17. Piotr Narloch (Magnum)
18. Piotr Borysewicz (Magnum)
|
19. Roger Muller (Magnum)
20. Claude Ging (Magnum)
21. Andrzej Piątak (Magnum)
22. Krzysztof Dzietczyk (Magnum)
23. Jörg Kressmer (Magnum)
24. Ronny Siegel (Magnum)
25. Jens Graessler (Magnum)
26. Kamil Bania (Magnum)
27. Wiesław Wyroba (Magnum)
28. Thomas Heise (Magnum)
29. Wiesław Borowski (Magnum)
30. Andrzej Pempera (Magnum)
31. Maciej Halladin (Magnum)
32. Olga Dobosz (Magnum)
33. Andrzej Bąk (Magnum)
34. Kai Krabbes (Magnum)
35. Ramona Beck (Magnum)
|
|
08-09 12:30 |
zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |