LONG RANGE EURO CUP Drawsko 6-8.09.2019
góra strony
Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1000 m

1. Mariusz Awierianów  HK MR 308  - zm. 1 / st. 17  
2. Kamil Bania  L30 6,5 CREEDMOOR  tak zm. 1 / st. 33 zm. 1 / st. 31
3. Błażej Domański  Stag Model 6 .223  - zm. 1 / st. 27  
4. Piotr Dudczak  PWS MK220 308 win  - zm. 1 / st. 10  
5. Krzysztof Dzietczyk  Lancer L30 6,5 Creedmoor  tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 5
6. Marcin Ferenc  HK MR308 kal. .308 Win  - zm. 1 / st. 6  
7. Jens Graessler  ALR 300 WM  tak zm. 1 / st. 24 zm. 1 / st. 24
8. Tarek Graf  Heckler&Koch MR308 / .308  tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 14
9. Bernhard Grohl  Dragunow 7,62x54R  tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 16
10. Antares Gryczan  .308  - zm. 1 / st. 35  
11. Dariusz Grzybowski  Savage MSR10  tak zm. 1 / st. 28 zm. 1 / st. 28
12. Łukasz Halicki  Savage 6.5CM  - zm. 1 / st. 37  
13. Maciej Halladin  OA-10 .308  tak zm. 1 / st. 32 zm. 1 / st. 32
14. Artur Kamiński  JP .308 Win  tak zm. 1 / st. 18 zm. 1 / st. 18
15. Tomasz Kirczuk  Stag 10 6.5 CM  tak zm. 1 / st. 20 zm. 1 / st. 20
16. Paweł Konecki  JP LRP-07 6.5CRM  tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 6
17. Jörg Kressmer  ALR 300 WM  tak zm. 1 / st. 23 zm. 1 / st. 23
18. Krzysztof Kwaśnik  PWS 308Win  tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 9
19. Daniel Lang  HK MR308 - .308 Win.  tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 13
20. Patrick Mohr  B&T APC 223 .223REM  - zm. 1 / st. 19  
21. Ralf Nitsch  Heckler + Koch MR 308  - zm. 1 / st. 15  
22. Krzysztof Orzeł  Lancer L-30 308 win  - zm. 1 / st. 25  
23. Zbigniew Pawłowski  L 30 6,5CM  - zm. 1 / st. 36  
24. Andrzej Piątak  PF 6.5x47  tak zm. 1 / st. 34 zm. 1 / st. 27
25. Radosław Pilut  Savage MSR-10 LR .308 Winchester  tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
26. Marek Pyka  308 Win  - zm. 1 / st. 5  
27. Jakub Sidorowicz  STAG Arms 10 6,5CM  tak zm. 1 / st. 30 zm. 1 / st. 30
28. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 CM  tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
29. Anne Straus  Alexander Arms 6.5 Grendel  tak zm. 1 / st. 26 zm. 1 / st. 26
30. Tomasz Szopinski  M57 7,5x55  - zm. 1 / st. 1  
31. Jacek Wiecha  MSR 6,5CR  tak zm. 1 / st. 29 zm. 1 / st. 29
32. Michał Wodnicki  DB 10 6,5 CM  - zm. 1 / st. 31  
33. Andreas Wozniak  Daniel Defence DDM V11 Pro .223 Rem  tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
34. Konrad Włodarczyk  HK mr308  - zm. 1 / st. 8  
35. Bartosz Łuczak  Lancer L30 6.5 CM  tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2



Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1000 m

1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 win  Sniper tak zm. 4 / st. 12 zm. 2 / st. 7
2. Jacek Atamańczyk  308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
3. Piotr Bajak  NC RADO 6,5X47 Lapua  SniperOpen - zm. 4 / st. 22  
4. Tomasz Bąkowski  Mannlicher 308 Win  Sniper - zm. 2 / st. 34  
5. Ramona Beck  ALR.300 .300WM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 22 zm. 4 / st. 35
6. Andrzej Berleć  Accuracy International AX308  SniperOpen tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 7
7. Krzysztof Berleć  Ticca T3 Tactical  SniperOpen tak zm. 3 / st. 19 zm. 3 / st. 19
8. Andrzej Blok  Sabatti str Sport 308 Win  Sniper - zm. 3 / st. 18  
9. Ryszard Borawski  CZ 557  Sniper tak zm. 5 / st. 7 zm. 4 / st. 11
10. Gür Bozyakali  Sako TRG 22 .308 Win.  Sniper tak zm. 3 / st. 25 zm. 3 / st. 25
11. Aleksander Burdziak  Steyr Elite .308win  Sniper tak zm. 5 / st. 19 zm. 4 / st. 28
12. Damian Cerkanowicz  Rem 700 DCR .284Win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 9 zm. 2 / st. 10
13. Jacek Chełstowski  CZ 557 Varmint .308 Win.  Sniper - zm. 5 / st. 13  
14. Roman Chocholski  CZ 557 308 win  Sniper tak zm. 4 / st. 24 zm. 3 / st. 27
15. Olaf Chwaszcz  Sabatti STR Sport .308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 18 zm. 2 / st. 18
16. Juan Tomas Cid Sastre  Sabatti STR Sport .308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 28 zm. 2 / st. 28
17. Grzegorz Czajkowski  Sabatti .308  Sniper tak zm. 5 / st. 18 zm. 4 / st. 22
18. Peter De Looff  Stiller Spectre AX 6x47 SM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 33 zm. 3 / st. 31
19. Marek Diering  Remington 700SPS  Sniper - zm. 2 / st. 25  
20. Szymon Diering  Remington 700SPS  Sniper - zm. 4 / st. 26  
21. Łukasz Drelich  Tikka T3 A1 Tac 308  Sniper tak zm. 5 / st. 23 zm. 3 / st. 22
22. Jan Emminger  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Sniper - zm. 3 / st. 17  
23. Uwe Emminger  Remington 700 Police / .308 Win.  Sniper tak zm. 3 / st. 16 zm. 4 / st. 16
24. Norbert Ernst  NcRado  Sniper - zm. 3 / st. 26  
25. Wojciech Feldgebel  Tikka T3x 6,5x55 SE  SniperOpen tak zm. 5 / st. 12 zm. 3 / st. 13
26. Marcin Ferenc  Rem700 .300WinMag  SniperOpen tak zm. 4 / st. 5 zm. 3 / st. 5
27. Paweł Galarda  remington 700 308win  Sniper tak zm. 3 / st. 30 zm. 3 / st. 30
28. Claude Ging  Rem 700 / 300WM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 19 zm. 4 / st. 19
29. Grzegorz Górkiewicz  SAKO TRG22 308win.  Sniper tak zm. 4 / st. 33 zm. 3 / st. 29
30. Grzegorz Gospodarek  .308win  Sniper tak zm. 2 / st. 6 zm. 1 / st. 1
31. Karol Grobelny  308   Sniper tak zm. 4 / st. 25 zm. 3 / st. 26
32. Werner Grünwald  remington 700 308 win  Sniper - zm. 4 / st. 15  
33. Artur Gryga  Remington 700 308 win  Sniper - zm. 2 / st. 5  
34. Lucjan Gucma  Tikka T3x 6,5CM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 17 zm. 3 / st. 23
35. Marek Halicki  tikka tac a1 6.5 CM   SniperOpen - zm. 5 / st. 37  
36. Maciej Halladin  OA-10 .308  Sniper tak zm. 4 / st. 32 zm. 3 / st. 32
37. Thomas Heise  Tikka M65A 308WIN  Sniper - zm. 3 / st. 27  
38. Daniel Hurec  Tikka T3 6,5x55 SE  SniperOpen tak zm. 5 / st. 16 zm. 2 / st. 16
39. Philip Idzikowski  Bergara B14 BMP .308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 9 zm. 3 / st. 15
40. Karol Janczewski  TIKKA 6,5X55 SE  SniperOpen tak zm. 5 / st. 21 zm. 4 / st. 24
41. Pit Jomé  Dolphin 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 2 / st. 27 zm. 2 / st. 27
42. Bronisław Jurec  Savage .223  Sniper tak zm. 3 / st. 28 zm. 3 / st. 28
43. Lucjan Kalka  Savage 12 LRP 260 Rem  SniperOpen - zm. 5 / st. 6  
44. Artur Kamiński  JP .308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 18 zm. 4 / st. 18
45. Tomasz Kardziejonek  Custom 6,5x47L  SniperOpen tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 10
46. Stanisław Karpiński  Savage .308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 8
47. Stanisław Karpiński  NC Rado 6.5x47 Lap.  SniperOpen tak zm. 3 / st. 8 zm. 3 / st. 8
48. Piotr Kies  .308  Sniper tak zm. 4 / st. 34 zm. 3 / st. 2
49. Tomasz Kirczuk  6.5 Creedmoore  SniperOpen tak zm. 4 / st. 36 zm. 4 / st. 34
50. Timo Alexander Klenner  TIKKA T3 TAC A1 6.5 CM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 13 zm. 2 / st. 13
51. Michał Kolańczyk  .308  Sniper tak zm. 4 / st. 11 zm. 3 / st. 16
52. Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mm RSAUM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 12 zm. 2 / st. 6
53. Daniel Kosicki  Sauer 202 .308Win  Sniper tak zm. 5 / st. 32 zm. 4 / st. 32
54. Bartosz Kosowski  Tikka T3 kal 0.308W  Sniper tak zm. 4 / st. 27 zm. 4 / st. 23
55. Marek Kowalczuk  TIKKA T3 VARMINT 6,5X55 SE  SniperOpen - zm. 4 / st. 31  
56. Piotr Kowalczyk  Tikka T3x Tac A1 .308win  Sniper - zm. 3 / st. 22  
57. Kai Krabbes  ALR.300 .300WM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 37 zm. 2 / st. 31
58. Maciej Krawczak    SniperOpen tak zm. 5 / st. 36 zm. 2 / st. 23
59. Piotr Królikowski  Steyer SSG08 308 WIN  Sniper tak zm. 5 / st. 1 zm. 3 / st. 1
60. Piotr Królikowski  AI AXMC 338LM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 1 zm. 4 / st. 1
61. Jerzy Krywult  .308 win.  Sniper tak zm. 3 / st. 9 zm. 2 / st. 9
62. Rafał Kukuczka  Mossberg MVP LC  Sniper - zm. 5 / st. 35  
63. Roman Kurdziel  Victrix 308  Sniper tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 11
64. Roman Kurdziel  NC Rado 6.5x47L  SniperOpen tak zm. 3 / st. 23 zm. 4 / st. 14
65. Dariusz Kurzynski  Howa 1500 kal.308  Sniper tak zm. 4 / st. 17 zm. 4 / st. 13
66. Krzysztof Kłosowicz  Saka TRG 22 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 20 zm. 2 / st. 14
67. Piotr Lalik  Janczewski 300 Norma Mag   SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 4 / st. 3
68. Adam Lange  Remington 700. 308win  Sniper - zm. 5 / st. 34  
69. Fryderyk Leciej  Sabatti STR 308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 23 zm. 4 / st. 21
70. Sven Lehmann  Voere Titan II 6,5x55se  SniperOpen tak zm. 4 / st. 35 zm. 3 / st. 34
71. Marcin Majchrzak  300 WSM custom   SniperOpen tak zm. 2 / st. 35 zm. 2 / st. 35
72. Jan Małek  308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 9 zm. 2 / st. 4
73. Mirosław Małek  NC RADO  Sniper tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 5
74. Mirosław Małek  NC RADO  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 4 / st. 5
75. Joerg Merz  Ruger RPR 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 24 zm. 2 / st. 24
76. Joana Michalska  Tikka 6,5x55SE  SniperOpen tak zm. 5 / st. 26 zm. 4 / st. 30
77. Krzysztof Michałowski  Sako TRG22 308 Win  Sniper - zm. 2 / st. 28  
78. Christian Million  Ruger Precision Rifle 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 27 zm. 3 / st. 20
79. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  Sniper tak zm. 5 / st. 2 zm. 4 / st. 4
80. Bartosz Mizgier  Bergara 6,5  SniperOpen tak zm. 2 / st. 30 zm. 2 / st. 30
81. Sławomir Mlicki  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 8 zm. 4 / st. 12
82. Patrick Mohr  SSG 3000 .308WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 21 zm. 2 / st. 21
83. Patrick Mohr  Tikka T3x TAC A1 6,5Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 20 zm. 4 / st. 20
84. Holger Moldt  Ruger PR 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 6 zm. 3 / st. 6
85. Mirosław Moskalewicz  TIKKA T3x 6,5 x 55 SE  SniperOpen - zm. 4 / st. 28  
86. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/47  SniperOpen tak zm. 2 / st. 13 zm. 2 / st. 12
87. Andreas Mursall  ASH Walküre .308 win  Sniper tak zm. 3 / st. 15 zm. 4 / st. 15
88. Andreas Mursall  Mauser 86 SR .308 Win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 15 zm. 2 / st. 15
89. David Naya Cacheiro  Sabatti Tactical Syn .308  Sniper tak zm. 4 / st. 21 zm. 4 / st. 27
90. Mariusz Negowetti  SIG Sauer SSG3000 Super Target .308  Sniper tak zm. 4 / st. 7 zm. 4 / st. 7
91. Piotr Oleksy  NC RADO 308  Sniper tak zm. 2 / st. 17 zm. 3 / st. 17
92. Piotr Oleksy  NC RADO 6,5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 16 zm. 4 / st. 17
93. Zbigniew Pawłowski  L30 6,5 CM  SniperOpen - zm. 2 / st. 36  
94. Lukasz Piskurewicz  Bergera BMP 308 Win  Sniper - zm. 3 / st. 3  
95. Zdzisław Przybylski  SAKO TRG 22 308 Win  Sniper - zm. 4 / st. 20  
96. Marek Pyka  Ruter Precision Rifle 308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 3  
97. Bogdan Raczyński  308 W  Sniper - zm. 3 / st. 2  
98. Edgar Rube  Tikka TAC A1 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 25 zm. 2 / st. 25
99. Marek Rydz  Tikka .308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 34
100. Thomas Sadewasser  Sig SSG 3000 ST .308Win  Sniper tak zm. 4 / st. 14 zm. 4 / st. 26
101. Thomas Sadewasser  Steyr SSG 08 .338LM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 17
102. Björn Schmidt  ASH Walküre 300 Win Mag  SniperOpen tak zm. 2 / st. 15 zm. 2 / st. 22
103. Andre Schöllermann  Nc Rado. 6,5 Creedmoor   SniperOpen tak zm. 3 / st. 24 zm. 4 / st. 31
104. Jakub Sidorowicz  REM700 RDC .308Win  Sniper tak zm. 4 / st. 30 zm. 4 / st. 25
105. Łukasz Sieczka  Tikka A1 Tac .308 Win  Sniper - zm. 2 / st. 37  
106. Ronny Siegel  Mercury STR Match .308  Sniper tak zm. 2 / st. 24 zm. 3 / st. 24
107. Michał Śledzik  Dolphin 308  Sniper tak zm. 2 / st. 21 zm. 3 / st. 21
108. Kacper Ślęzak  Savage custom 338 lapua magnum  SniperOpen tak zm. 3 / st. 37 zm. 4 / st. 33
109. Grzegorz Śmiglak  Remington 700 .308WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 10
110. Dariusz Sobkowiak  Cadex CDX Guardian .308  Sniper - zm. 4 / st. 13  
111. Zbigniew Soliński  Mod98 6,5x55  SniperOpen - zm. 4 / st. 29  
112. Ryszard Srokosz  Savage 110BA 338LM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
113. Mścisław Śrutek  Tikka 308Win  Sniper - zm. 2 / st. 22  
114. Maciej Stasiak  Tikka T3 A1 Tac 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 19 zm. 2 / st. 19
115. Tomasz Stefanowski  CG6,5x55  SniperOpen - zm. 2 / st. 32  
116. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  SniperOpen tak zm. 2 / st. 10 zm. 3 / st. 11
117. Leszek Stepura  Tikka T3 Varmint 6,5x55 SE  SniperOpen tak zm. 3 / st. 34 zm. 3 / st. 33
118. Anne Straus  Dolphin 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 2 / st. 26 zm. 2 / st. 26
119. Adam Surała  TIKKA 308  Sniper tak zm. 3 / st. 32 zm. 2 / st. 32
120. Marcin Suszynski  Tikka T3 .308 W  Sniper - zm. 5 / st. 29  
121. Mirosław Szambelan  Sako TRG22  Sniper tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 35
122. Stanisław Szałaśny  SAKO 22TRG  Sniper tak zm. 4 / st. 8 zm. 3 / st. 12
123. Joanna Szczepańska  sabatti 308  Sniper tak zm. 3 / st. 20 zm. 2 / st. 20
124. Tomasz Szopinski  Bergara 308WIN  Sniper - zm. 3 / st. 36  
125. Arkadiusz Szpakowski  Sabatti .308  Sniper tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
126. Adam Sztybór  NC RADO 0,308  Sniper - zm. 3 / st. 29  
127. Adam Sztybór  NC RADO 0,284 WIN  SniperOpen tak zm. 2 / st. 29 zm. 2 / st. 29
128. Adam Szuliński  STEYR SSG 08 308 Win  Sniper - zm. 2 / st. 31  
129. Patryk Szymkowicz  SABATTI 308 win  Sniper - zm. 5 / st. 31  
130. Marian Urbanik  CZ 557 Varmint 308 win  Sniper - zm. 3 / st. 31  
131. Rafał Walczowski  284Win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
132. Adam Wardęcki  Janczewski Custom 6,5*55  SniperOpen tak zm. 5 / st. 5 zm. 4 / st. 8
133. Marian Wiśniewski  Howa 308win  Sniper - zm. 2 / st. 11  
134. Przemysław Wójtowicz  Tikka T3 A1 Tac 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 23 zm. 1 / st. 33
135. Mario Wolf  Unique Alpine TPG-3 A4; .338 Lapua   SniperOpen tak zm. 5 / st. 14 zm. 3 / st. 18
136. Marcin Woszczak  Sabatti 6,5x55   SniperOpen tak zm. 5 / st. 33 zm. 3 / st. 3
137. Andreas Wozniak  Steyr SSG Match .308 Win.  Sniper tak zm. 4 / st. 4 zm. 4 / st. 6
138. Piotr Woźniak  Tikka T3x Tac. A1 308 Win  Sniper - zm. 3 / st. 10  
139. Wojciech Woźniak  SABATTI 308 win  Sniper - zm. 5 / st. 30  
140. Wojciech Wozniak  SAVAGE 12 F/TR 308 win  Sniper - zm. 5 / st. 11  
141. Konrad Włodarczyk  Sabatti 308 W  Sniper - zm. 5 / st. 10  
142. Robert Żabicki  Sabatti .308  Sniper tak zm. 3 / st. 5 zm. 4 / st. 29
143. Krzysztof Zadura  Remington 700 .308W  Sniper tak zm. 3 / st. 6 zm. 4 / st. 9
144. Robert Zakrzewski  Sabatti STR 308win  Sniper tak zm. 2 / st. 33 zm. 2 / st. 33
145. Konrad Zdanowicz  Savage .308WIN  Sniper - zm. 3 / st. 35  
146. Małgorzata Zielińska  Bergara HMR 6,5 creedmoor  SniperOpen tak zm. 3 / st. 12 zm. 3 / st. 9
147. Tadeusz Zimmer  Ruger 6,5 Creedmor  SniperOpen tak zm. 3 / st. 14 zm. 3 / st. 14
148. Bartosz Łuczak  STD 308WIN  Sniper tak zm. 4 / st. 2 zm. 4 / st. 2



Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1000 m

1. Tomasz Affet  Savage 12. 308Win  F/TR - zm. 6 / st. 18  
2. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 win  F/TR tak zm. 7 / st. 8 zm. 5 / st. 7
3. Ricardas Aliukonis  NcRado 308win  F/TR tak zm. 7 / st. 11 zm. 5 / st. 6
4. Piotr Bajak  NC RADO 6,5X47  Open tak zm. 8 / st. 32 zm. 6 / st. 23
5. Jacek Bakacz  CARL GUSTAV M80  Open tak zm. 8 / st. 14 zm. 7 / st. 3
6. Maciej Bakacz  CZ 557 VARMINT 308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 12 zm. 6 / st. 5
7. Tomasz Bąkowski  Mannlicher 308 Win  F/TR - zm. 6 / st. 34  
8. Marcin Bednarkiewicz  308 w   F/TR tak zm. 8 / st. 15 zm. 5 / st. 8
9. Andrzej Blok  Sabatti str Sport 308 Win  F/TR - zm. 6 / st. 7  
10. Jakub Bobrowicz  Sabatti Tactical .308Win  F/TR - zm. 7 / st. 15  
11. Aleksander Burdziak  Steyr Elite .308win  F/TR tak zm. 8 / st. 19 zm. 6 / st. 28
12. Damian Cerkanowicz  Rem 700 DCR .283Win  Open tak zm. 8 / st. 9 zm. 6 / st. 4
13. Olaf Chwaszcz  Sabatti STR Sport .308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 16 zm. 6 / st. 16
14. Wojciech Cichecki  STR SABATTI 308 WIN  F/TR tak zm. 6 / st. 21 zm. 5 / st. 22
15. Juan Tomas Cid Sastre  Sabatti STR Sport .308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 23 zm. 5 / st. 11
16. Grzegorz Czajkowski  Sabatti .308  F/TR tak zm. 7 / st. 18 zm. 6 / st. 22
17. Zenon Czajkowski  CZ557 308 win  F/TR tak zm. 8 / st. 22 zm. 5 / st. 12
18. Peter De Looff  Bat Machine 6BR Norma  Open - zm. 8 / st. 28  
19. Piotr Dowżenko  Trg 22 , 308 win  F/TR tak zm. 8 / st. 31 zm. 5 / st. 30
20. Tomasz Drozd  NC Rado 6,5x 47 Lapua  Open - zm. 7 / st. 12  
21. Dariusz Dziamski  308 Win  F/TR - zm. 6 / st. 6  
22. Dariusz Dziamski  6BR Norma  Open - zm. 7 / st. 6  
23. Jan Emminger  Remington 700 Tactical / .308 Win.  F/TR - zm. 9 / st. 7  
24. Uwe Emminger  Remington 700 Police / .308 Win.  F/TR tak zm. 9 / st. 6 zm. 7 / st. 6
25. Norbert Ernst  Sws 2000 284 Win.  Open tak zm. 7 / st. 27 zm. 6 / st. 27
26. Jacek Faściszewski  Sako TRG-22 kaliber 308 win  F/TR tak zm. 6 / st. 19 zm. 5 / st. 18
27. Maciej Florkiewicz  DCR 284 Win  Open tak zm. 8 / st. 21 zm. 5 / st. 21
28. Józef Giedz  308 win Tikka  F/TR tak zm. 8 / st. 16 zm. 7 / st. 16
29. Werner Grünwald  remington 700 308 win  F/TR tak zm. 6 / st. 15 zm. 6 / st. 15
30. Antares Gryczan  .308  F/TR - zm. 6 / st. 16  
31. Artur Gryga  Remington 700 308 win  F/TR - zm. 6 / st. 5  
32. Michał Harenża  6,5x47  Open tak zm. 7 / st. 21 zm. 6 / st. 21
33. Libor Havliš  Kelbly 7mm SAUM  Open tak zm. 7 / st. 7 zm. 6 / st. 7
34. Michał Horłoza  Savage 12 F/TR .308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 3 zm. 5 / st. 3
35. Lada Hrbáčková  Kelbly 6,5x47 Lapua  Open tak zm. 8 / st. 7 zm. 7 / st. 7
36. Bogdan Hrynowiecki  Sawage 12 kal. 308 win  F/TR - zm. 8 / st. 18  
37. Wojciech Jagielski  Schultz&Larsen .308W  F/TR - zm. 8 / st. 2  
38. Karol Janczewski  Janczewski 6,5  Open tak zm. 8 / st. 27 zm. 6 / st. 6
39. Pit Jomé  Dolphin 6.5 Creedmoor  Open tak zm. 6 / st. 25 zm. 5 / st. 27
40. Bronisław Jurec  Savage .223  F/TR tak zm. 7 / st. 28 zm. 6 / st. 25
41. Dariusz Kaczmarek  Sabatti STR Sport 308 Win  F/TR - zm. 8 / st. 33  
42. Artur Kaliński  CZ 557   F/TR - zm. 6 / st. 35  
43. Stanisław Karpiński  Savage .308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 2 zm. 5 / st. 2
44. Stanisław Karpiński  NC Rado 6.5x47 Lap.  Open tak zm. 7 / st. 3 zm. 7 / st. 2
45. Paweł Kempski  Savage 12ftr 308  F/TR - zm. 6 / st. 8  
46. Tomasz Kirczuk  Sabatti  F/TR tak zm. 6 / st. 20 zm. 6 / st. 20
47. Krzysztof Kolasiński  Tikka .223REM  F/TR - zm. 7 / st. 24  
48. Paweł Kolasiński  Tikka .223REM  F/TR - zm. 8 / st. 24  
49. Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  Open tak zm. 7 / st. 22 zm. 7 / st. 9
50. Marcin Kowalski  NC Rado 308  F/TR tak zm. 7 / st. 23 zm. 5 / st. 23
51. Ryszard Kowalski  Janczewski 7mm  Open tak zm. 8 / st. 35 zm. 6 / st. 32
52. Dariusz Krakowiak  DCR Custom .30-06  Open tak zm. 8 / st. 25 zm. 5 / st. 24
53. Waldemar Król  SAVAGE 10BA .308WIN  F/TR - zm. 6 / st. 4  
54. Michał Kucharski  284 win  Open tak zm. 8 / st. 5 zm. 5 / st. 1
55. Roman Kurdziel  308  F/TR tak zm. 8 / st. 23 zm. 5 / st. 15
56. Krzysztof Kłosowicz  Saka TRG 22 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 1 zm. 7 / st. 4
57. Przemysław Maćkowiak  CARL GUSTAF 6,5X55SE  Open - zm. 6 / st. 32  
58. Marcin Majchrzak  300 WSM custom   Open tak zm. 7 / st. 35 zm. 5 / st. 35
59. Mirosław Małek  NC RADO  Open tak zm. 8 / st. 4 zm. 7 / st. 5
60. Rafał Mędzin  Sabatti TR .308W  F/TR - zm. 7 / st. 26  
61. Rafał Mędzin  Ruger PR 6.5x47 Lapua  Open - zm. 8 / st. 26  
62. Krzysztof Michałowicz  CZ 550 Varmint 308 Win  Open tak zm. 6 / st. 24 zm. 5 / st. 10
63. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  F/TR tak zm. 7 / st. 1 zm. 7 / st. 1
64. Sławomir Mlicki  Sabatti 308Win   F/TR tak zm. 8 / st. 8 zm. 6 / st. 8
65. Petr Mothejl  Kelbly 6,6/47  Open tak zm. 8 / st. 13 zm. 5 / st. 16
66. Mirosław Moździerz  CZ 557   F/TR tak zm. 6 / st. 29 zm. 5 / st. 28
67. Antonie Nagtegaal  Grunig & Elmiger cal. 284 Wincheste  Open tak zm. 7 / st. 4 zm. 5 / st. 4
68. Piotr Narloch  R 700 308  F/TR tak zm. 6 / st. 17 zm. 5 / st. 17
69. David Naya Cacheiro  Sabatti Tactical Syn .308  F/TR tak zm. 6 / st. 22 zm. 6 / st. 19
70. Piotr Niemierko  CZ 557 Varmint  F/TR - zm. 6 / st. 10  
71. Petr Novák  Kelbly 6,5/47  Open tak zm. 8 / st. 12 zm. 6 / st. 18
72. Paweł Olech  Savage FTR 12, 308 WIN  F/TR tak zm. 6 / st. 14 zm. 5 / st. 5
73. Piotr Oleksy  NC RADO 308  F/TR tak zm. 8 / st. 17 zm. 6 / st. 17
74. Piotr Oleksy  NC RADO 6,5x47  Open tak zm. 7 / st. 17 zm. 7 / st. 17
75. Janusz Olszewski  CZ550 6.5x55  Open - zm. 8 / st. 30  
76. Krzysztof Orzeł  Reminghton 700 6,5 CM  Open tak zm. 7 / st. 25 zm. 5 / st. 25
77. Łukasz Piskurewicz  Sabatti 308 win  F/TR tak zm. 7 / st. 14 zm. 6 / st. 12
78. Zbigniew Piślewski  308win  F/TR tak zm. 7 / st. 19 zm. 5 / st. 19
79. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP HS 308Win  F/TR tak zm. 7 / st. 13 zm. 5 / st. 13
80. Wiesław Potomski  MC-13 308 WIN  F/TR tak zm. 7 / st. 34 zm. 6 / st. 35
81. Josef Prochazka  SURGEON 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 8 zm. 5 / st. 9
82. Josef Prochazka  Kelby 6mm  Open tak zm. 7 / st. 9 zm. 6 / st. 9
83. Zdzisław Przybylski  Barnard DCR  Open tak zm. 7 / st. 20 zm. 6 / st. 24
84. Bogdan Raczyński  308 W  F/TR - zm. 8 / st. 3  
85. Bogdan Raczyński  6,5 X 55  Open - zm. 6 / st. 1  
86. Esteban Manuel Salas Jiménez  Sako TRG 22 .308  F/TR tak zm. 9 / st. 2 zm. 6 / st. 10
87. Michał Śledzik  Dolphin 308  F/TR tak zm. 6 / st. 9 zm. 6 / st. 11
88. Piotr Stasiek  Savage 12 , 308 WIN  F/TR - zm. 6 / st. 30  
89. Tomasz Staszak  Tikka T3X 308 Win  F/TR - zm. 8 / st. 34  
90. Tomasz Stefanowski  CG6,5x55  Open - zm. 7 / st. 32  
91. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  Open tak zm. 8 / st. 10 zm. 7 / st. 11
92. Anne Straus  Dolphin 6.5 Creedmoor  Open tak zm. 6 / st. 26 zm. 5 / st. 26
93. Jan Sykora  Dolphin 6.5 Creedmoor  Open tak zm. 7 / st. 2 zm. 6 / st. 2
94. Przemysław Szczepaniak  Savage 12 ftr kal 223  F/TR tak zm. 7 / st. 30 zm. 6 / st. 33
95. Joanna Szczepańska  sabatti 308  F/TR tak zm. 8 / st. 20 zm. 5 / st. 20
96. Arkadiusz Szpakowski  Sabatti .308  F/TR tak zm. 8 / st. 1 zm. 6 / st. 1
97. Adam Sztybór  NC RADO 0,308  F/TR - zm. 8 / st. 29  
98. Henryk Szwed  TikkaT3Varmint 6.5x55SE  Open tak zm. 6 / st. 31 zm. 7 / st. 10
99. Krzysztof Tuliński  6,5  Open tak zm. 9 / st. 5 zm. 6 / st. 14
100. Szymon Tymejczyk  Tikka T3 6.5x55  Open tak zm. 6 / st. 33 zm. 5 / st. 34
101. Darek Uszok  Remington 700 6,5x47 Lapua  Open tak zm. 7 / st. 33 zm. 6 / st. 3
102. Adam Wardęcki  JANCZEWSKI CUSTOM  Open tak zm. 8 / st. 6 zm. 7 / st. 8
103. Sebastian Wiącek  Rem700   F/TR tak zm. 6 / st. 13 zm. 6 / st. 13
104. Jacek Wiecha  Savage .223  F/TR tak zm. 7 / st. 29 zm. 6 / st. 34
105. Marian Wiśniewski  Savage 12 BVSS 308 win  F/TR - zm. 6 / st. 11  
106. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 7 / st. 31 zm. 5 / st. 31
107. Jakub Wyroba  308Win  F/TR tak zm. 6 / st. 28 zm. 5 / st. 33
108. Joanna Wyroba  308Win  F/TR tak zm. 6 / st. 27 zm. 5 / st. 32
109. Konrad Włodarczyk  Sabatti 308  F/TR - zm. 7 / st. 10  
110. Robert Żabicki  Sabatti .308  F/TR tak zm. 7 / st. 5 zm. 5 / st. 29
111. Marcin Żurek  Savage 12F/TR 308 win  F/TR - zm. 8 / st. 11  



Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1000 m

1. Benjamin Albrecht  ASH Walküre .338 LM  tak zm. 10 / st. 10 zm. 8 / st. 10
2. Andrzej Bąk  Barret 98B .338LM  tak zm. 10 / st. 35 zm. 8 / st. 33
3. Kamil Bania  CDX-33  tak zm. 10 / st. 33 zm. 8 / st. 26
4. Ramona Beck  Steyr SSG04 .300WM  tak zm. 10 / st. 22 zm. 8 / st. 35
5. Wiesław Borowski  Sako TRG 42 338LM  tak zm. 10 / st. 29 zm. 8 / st. 29
6. Piotr Borysewicz  Howa 1500 300WM  tak zm. 10 / st. 18 zm. 8 / st. 18
7. Olga Dobosz  Sako Trg 42 338 LM  tak zm. 10 / st. 32 zm. 8 / st. 32
8. Tomasz Drozd   Cadex CDX-33 Patriot Lite  - zm. 9 / st. 24  
9. Krzysztof Dzietczyk  Cadex-33 338LM   tak zm. 10 / st. 27 zm. 8 / st. 22
10. Marcin Ferenc  Rem700 .300WinMag  tak zm. 10 / st. 5 zm. 8 / st. 5
11. Claude Ging  Rem 700 / 338LM  tak zm. 10 / st. 20 zm. 8 / st. 20
12. Jens Graessler  ALR 300 WM  tak zm. 10 / st. 25 zm. 8 / st. 25
13. Tarek Graf  Voere X3 / .338LM  tak zm. 10 / st. 14 zm. 8 / st. 14
14. Peter Hahn   Fortmeier 2002 .338 LAP  tak zm. 9 / st. 28 zm. 7 / st. 28
15. Maciej Halladin  CDX-33 PATRIOT  tak zm. 10 / st. 31 zm. 8 / st. 31
16. Markus Harmelink   ASH Walküre .338LM  tak zm. 9 / st. 31 zm. 7 / st. 31
17. Peter Heikenroth  ALR 300--300win mag  tak zm. 10 / st. 7 zm. 8 / st. 6
18. Thomas Heise  Krico Custom 300 WSM  tak zm. 10 / st. 28 zm. 8 / st. 28
19. Wojciech Jagielski  UA TPG3 A4  tak zm. 10 / st. 2 zm. 7 / st. 25
20. Krystian Janczewski  Janczewski 300 Norma  tak zm. 9 / st. 34 zm. 7 / st. 34
21. Łukasz Janoś  SSG 08 300 WIN MAG  tak zm. 10 / st. 16 zm. 8 / st. 16
22. Daniel Kosicki  Sako TRG42 .338 Lapua Magnum   tak zm. 10 / st. 11 zm. 8 / st. 11
23. Piotr Kotłowski   CADEX , 338 LAPUA  tak zm. 9 / st. 27 zm. 7 / st. 27
24. Kai Krabbes  Fortmeier 2002 .338Lapua Magnum  tak zm. 10 / st. 21 zm. 8 / st. 34
25. Olha Kratyuk  ALR 300--300win mag  tak zm. 10 / st. 8 zm. 8 / st. 7
26. Maciej Krawczak     tak zm. 9 / st. 35 zm. 7 / st. 35
27. Jörg Kressmer  ALR 300 WM  tak zm. 10 / st. 23 zm. 8 / st. 23
28. Piotr Królikowski  AI AXMC 338LM  tak zm. 10 / st. 1 zm. 8 / st. 1
29. Henryk Kulwicki  CADEX CDX33 .338  tak zm. 10 / st. 6 zm. 8 / st. 2
30. Piotr Lalik  Janczewski 300 Norma Mag  tak zm. 10 / st. 3 zm. 8 / st. 3
31. Daniel Lang  VOERE X3 - .338LM  tak zm. 10 / st. 13 zm. 8 / st. 13
32. Petr Mothejl  Kelbly 7MM RSAUM  tak zm. 10 / st. 17 zm. 7 / st. 24
33. Roger Muller  TRG42-338LM  tak zm. 9 / st. 23 zm. 8 / st. 19
34. Piotr Narloch  Barnard 338 LM  tak zm. 10 / st. 34 zm. 8 / st. 17
35. Ralf Nitsch  Voere X 3 338 LM  tak zm. 10 / st. 15 zm. 8 / st. 15
36. Andrzej Pempera  Savage 110BA 338 LM  tak zm. 10 / st. 30 zm. 8 / st. 30
37. Andrzej Piątak   Dolphin 338 LM  tak zm. 9 / st. 21 zm. 8 / st. 21
38. Arkadiusz Pietruszka  Trg 338lm  tak zm. 9 / st. 29 zm. 7 / st. 29
39. Josef Prochazka  338LM  tak zm. 10 / st. 19 zm. 8 / st. 9
40. Thomas Sadewasser   Steyr SSG 08 .338LM  tak zm. 9 / st. 32 zm. 7 / st. 32
41. Björn Schmidt  ASH Walküre 300 Win Mag  tak zm. 9 / st. 26 zm. 7 / st. 26
42. Peter Schultz  AS.H - .338 LM  tak zm. 10 / st. 12 zm. 8 / st. 12
43. Ronny Siegel  Mercury Tactical .300 WM  tak zm. 10 / st. 24 zm. 8 / st. 24
44. Kacper Ślęzak   Savage custom 338 lapua magnum  tak zm. 9 / st. 33 zm. 7 / st. 33
45. Krzysztof Smorąg   Sawage 110  - zm. 9 / st. 25  
46. Ryszard Srokosz  Savage 110BA 338LM  tak zm. 10 / st. 4 zm. 8 / st. 4
47. Wiesław Wyroba  338LM  tak zm. 10 / st. 26 zm. 8 / st. 27
48. Remek Łysik  Trg 42. 338LM   tak zm. 9 / st. 30 zm. 7 / st. 30



Lista zarejestrowanych osób bez broni.
Imię i NazwiskoKod i miastoImię i NazwiskoKod i miasto

Melanie Alesch4092Ewelina Konopka18-420 Łomża
Justyna Bania01-935 WarszawaKai Krabbes01983 Saalhausen
Ramona Beck96190 GleusdorfJakub Michalski64-700 Czarnków
Karolina Bochińska84-200 WejherowoSylvia Mildbrandt 28844 Weyhe
Lidia Chełstowska61-753 Poznań Marta Nowak74-100 Wełtyń
Jarosław Chrustowicz80-461 GdańskMarcela Ružičková84105 Bratislava
Edyta Cichecka72-200 NowogardMarcela Ružičková84105 Bratislava
Pit JomeL-5451 StadtbredimusOfelia Sobkowiak60-162 Poznań
Monika Kalinowska72-004 TanowoRenata Staniszewska09-140 Raciaz
Timo Alexander Klenner31234Teresa Stępniewska01-309 Warszawa
Timo Alexander Klenner31234Jan SykoraPrague 16000
Lista zarejestrowanych samochodów.
Nr rejestracyjnyMarka i modelNr rejestracyjnyMarka i model

1SU5228Dodge 1500PZ2939MAudi A4
2AF8038Vw TouaregR-SF-2330Volkswagen Caddy
2SA9622Nissan PathfinderRN-OK10EOutländer
6AS1081PassatSC5712NKia Sportage
BGR16144Audi A6SD-148ENFord Mondeo
BL698SYLand Rover Discovery SportSENE17Mercedes Vito
BSI1M85FiatSG1978TToyota
CA-L338Volvo V70SK103LTSubaru Forester
CB187FSMitsubishiSY7865Skoda Yeti
CB833ETPiskurewiczTSA2620CAudi S6
CBY0595LFord S-MaxTSZ25288Audi 100 S4
CBY1531FKia CeedW-KD12Mercedes E500
CBYRV54Vw TuaregW8AXIAMercedes E
CG71060Audi A4WD3632LOpel Insignia
CT1399KFord FusionWD6504JToyota 4Runner
CW58868Toyota CorollaWE423MMFord Fokus
DBLYH92Citroen BerlingoWE7385UKia Sportage
DH-442-MGMb W211WE814XMOpel Insignia
DL6971AVolkswagen JettaWE8775UVolvo Xc90
DLB67RGSubaru ForesterWF2266MVolvo Xc 90
DLU26487Hyundai Ix35WF4197SVolkswagen Touareg
DLU66670Lexus Gs200TWF6892AHyundai Vetacruz
DLU68270Mercedes S350WI079FWMitsubishi Outlander
DTR51758Bmw 3WI1003XVw Passat
DW3A788VolvoWI102FFVolvo S60
DW3ASO3,DOL85956Peugeot 308 , Isuzu PickupWI375FMSkoda Superb
DW6A790CitroenWI686HJToyota Avensis
DW7U904Citroen JumpyWI996HMA6 Audi
DWR99037SkodaWK60111Skoda Fabia
ES60598LrWN0256HDodge Caliber
ETM10S4Mercedes GlWPI17604Toyota Corolla
FSWCU51Renault KangooWPN81G3Opel Vektra
FZ6438KPajero WPNLN62Suzuki Grand Vitara 2,0 Tdi
FZ9922HHyundai TucsonWPR55273Bmw X6
GA258CFAudi Q7WT69654Renault Laguna
GA6638XIsuzu WU1075HKia Sorento
GA9028XKia SportageWU8535HJeep Grand Cherokee
GD288RHSkoda KodiaqWW3733XMazda 3
GD761SCFord WW515WCSubaru
GDA8U62Skoda OctaviaWW897XHToyota Auris
GDAGS73Grand VitaraWZ5428VSaab 95 Sport
GVMW308Ford KugaZ-AR000Mercedes Vito
GZ-680-KBmw X3ZBI23742Audi A6
HER-ER147Skoda OctaviaZDR28728Mitsubishi Pajero
HH-AB1252Nissan Nv200ZGL50800Jeep Grand Cherokee
HH-AR1569Skoda KaroqZGL54541Toyota Avensis
HH-MN495InfinitiZGL58414Mitsubishi Outlander
HHBB8969Vw CrafterZGR85TXAudi 80
HHIR602Audi A6ZGR93J8Iveco Daily
HHSR1563Fiat DobloZGRCG26Audi A4 Sedan
JT6267Fiat DucatoZKA31659Audi A8
KT87380Volvo S60ZPL24086Bmw X5
KT93619Bmw X3 ZPL30000Volvo
LBU7531Opel Astra IiZPL34704Toyota 4Runner
LOS-VS489Fiat DucatoZPL50650Land Rover Range Rover Sport
LU343CUBmwZPL58598Lexus Is250
LUB71669Toyota HiluxZPL59575Chrysler
NMW-PQ91Ford FiestaZPL70987Vwpassat
NWM-MM100Ford RangerZPY43CSVolvo S60
OD-RN4444E 220 KombiZS.451KHBmw X4
OH-SW52OpelZS026GNSubaru Forester
PCT78172Ford MondeoZS0862XRav 4
PEMK207Bmw 530DZS087AEBmw X6
PI-T9889Mercedes Benz E 350 T ZS099GFNissan Patrol Gr
PK1019JVw AmarokZS166FSVolvo Xc 60
PKS81T2Ford FocusZS176HRAudi
PMI01281Peugeot PartnerZS321CHMercedes
PMIN780FZS351JHToyota Auris
PNT26083Skoda Fabia ZS549CESkoda Octavia
PO040CUNissan PatrolZS578HHToyota Land Cruiser
PO1E859Bmw X5ZS586HMFiat Doblo
PO2G884Vw TuaregZS6334TMercedes Ml
PO2HG45Jeep Grand CherokeeZS697HCToyota Prius
PO3AV56Vw TiguanZS701EPCitroen C5
PO3FF82Audi Q7ZS706JXSkoda Octavia
PO4H409Mercedes E ZS840GHJeep Grand Cherokee
PO4H437Ford FocusZS855CEToyota Rav 4
PO642LUHyundai I30CwZS996FJMercedes Gle Amg 43
PO905TPBmw X3 ZST42059Mercedes
POBPR57Nissan X-Trail, SuvZST48108Honda Hrv
PSE39346Kia CarensZST65870Nissan Pathfinder
PSR71L5Vw Touareg ZST66866Volvo Xc90
PWR062CMVw Golf 6ZST74633Fiat Panda Osobowy
PZ073GUVw Passat
Szczegółowy harmonogram strzelań
LONG RANGE EURO CUP Drawsko 6-8.09.2019.
Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
Dwubój / Trójbój
seria 1 07-09 08:30 1. Tomasz Szopinski (Semi-Auto)
2. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
3. Andreas Wozniak (Semi-Auto)
4. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
5. Marek Pyka (Semi-Auto)
6. Marcin Ferenc (Semi-Auto)
7. Radosław Pilut (Semi-Auto)
8. Konrad Włodarczyk (Semi-Auto)
9. Krzysztof Kwaśnik (Semi-Auto)
10. Piotr Dudczak (Semi-Auto)
11. Krzysztof Dzietczyk (Semi-Auto)
12. Paweł Konecki (Semi-Auto)
13. Daniel Lang (Semi-Auto)
14. Tarek Graf (Semi-Auto)
15. Ralf Nitsch (Semi-Auto)
16. Bernhard Grohl (Semi-Auto)
17. Mariusz Awierianów (Semi-Auto)
18. Artur Kamiński (Semi-Auto)
19. Patrick Mohr (Semi-Auto)
20. Tomasz Kirczuk (Semi-Auto)
21.  
22.  
23. Jörg Kressmer (Semi-Auto)
24. Jens Graessler (Semi-Auto)
25. Krzysztof Orzeł (Semi-Auto)
26. Anne Straus (Semi-Auto)
27. Błażej Domański (Semi-Auto)
28. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
29. Jacek Wiecha (Semi-Auto)
30. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
31. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
32. Maciej Halladin (Semi-Auto)
33. Kamil Bania (Semi-Auto)
34. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
35. Antares Gryczan (Semi-Auto)
36. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
37. Łukasz Halicki (Semi-Auto)
seria 2 07-09 09:15 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Arkadiusz Szpakowski (Sniper)
3. Jacek Atamańczyk (Sniper)
4. Mirosław Małek (Sniper)
5. Artur Gryga (Sniper)
6. Grzegorz Gospodarek (Sniper)
7. Marek Rydz (Sniper)
8. Stanisław Karpiński (Sniper)
9. Damian Cerkanowicz (SniperOpen)
10. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
11. Marian Wiśniewski (Sniper)
12. Paweł Konecki (SniperOpen)
13. Petr Mothejl (SniperOpen)
14. Roman Kurdziel (Sniper)
15. Björn Schmidt (SniperOpen)
16. Thomas Sadewasser (SniperOpen)
17. Piotr Oleksy (Sniper)
18. Olaf Chwaszcz (Sniper)
19. Maciej Stasiak (Sniper)
20. Krzysztof Kłosowicz (Sniper)
21. Michał Śledzik (Sniper)
22. Mścisław Śrutek (Sniper)
23. Przemysław Wójtowicz (Sniper)
24. Ronny Siegel (Sniper)
25. Marek Diering (Sniper)
26. Anne Straus (SniperOpen)
27. Pit Jomé (SniperOpen)
28. Krzysztof Michałowski (Sniper)
29. Adam Sztybór (SniperOpen)
30. Bartosz Mizgier (SniperOpen)
31. Adam Szuliński (Sniper)
32. Tomasz Stefanowski (SniperOpen)
33. Robert Zakrzewski (Sniper)
34. Tomasz Bąkowski (Sniper)
35. Marcin Majchrzak (SniperOpen)
36. Zbigniew Pawłowski (SniperOpen)
37. Łukasz Sieczka (Sniper)
seria 3 07-09 10:00 1. Mirosław Szambelan (Sniper)
2. Bogdan Raczyński (Sniper)
3. Lukasz Piskurewicz (Sniper)
4. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
5. Robert Żabicki (Sniper)
6. Krzysztof Zadura (Sniper)
7. Andrzej Berleć (SniperOpen)
8. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
9. Jerzy Krywult (Sniper)
10. Piotr Woźniak (Sniper)
11. Grzegorz Śmiglak (Sniper)
12. Małgorzata Zielińska (SniperOpen)
13. Timo Alexander Klenner (SniperOpen)
14. Tadeusz Zimmer (SniperOpen)
15. Andreas Mursall (Sniper)
16. Uwe Emminger (Sniper)
17. Jan Emminger (Sniper)
18. Andrzej Blok (Sniper)
19. Krzysztof Berleć (SniperOpen)
20. Joanna Szczepańska (Sniper)
21. Patrick Mohr (Sniper)
22. Piotr Kowalczyk (Sniper)
23. Roman Kurdziel (SniperOpen)
24. Andre Schöllermann (SniperOpen)
25. Gür Bozyakali (Sniper)
26. Norbert Ernst (Sniper)
27. Thomas Heise (Sniper)
28. Bronisław Jurec (Sniper)
29. Adam Sztybór (Sniper)
30. Paweł Galarda (Sniper)
31. Marian Urbanik (Sniper)
32. Adam Surała (Sniper)
33. Peter De Looff (SniperOpen)
34. Leszek Stepura (SniperOpen)
35. Konrad Zdanowicz (Sniper)
36. Tomasz Szopinski (Sniper)
37. Kacper Ślęzak (SniperOpen)
seria 4 07-09 10:45 1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Bartosz Łuczak (Sniper)
3. Piotr Lalik (SniperOpen)
4. Andreas Wozniak (Sniper)
5. Marcin Ferenc (SniperOpen)
6. Holger Moldt (SniperOpen)
7. Mariusz Negowetti (Sniper)
8. Stanisław Szałaśny (Sniper)
9. Philip Idzikowski (Sniper)
10. Tomasz Kardziejonek (SniperOpen)
11. Michał Kolańczyk (Sniper)
12. Andrej Aidamovic (Sniper)
13. Dariusz Sobkowiak (Sniper)
14. Thomas Sadewasser (Sniper)
15. Werner Grünwald (Sniper)
16. Piotr Oleksy (SniperOpen)
17. Dariusz Kurzynski (Sniper)
18. Artur Kamiński (Sniper)
19. Claude Ging (SniperOpen)
20. Zdzisław Przybylski (Sniper)
21. David Naya Cacheiro (Sniper)
22. Piotr Bajak (SniperOpen)
23. Fryderyk Leciej (Sniper)
24. Roman Chocholski (Sniper)
25. Karol Grobelny (Sniper)
26. Szymon Diering (Sniper)
27. Bartosz Kosowski (Sniper)
28. Mirosław Moskalewicz (SniperOpen)
29. Zbigniew Soliński (SniperOpen)
30. Jakub Sidorowicz (Sniper)
31. Marek Kowalczuk (SniperOpen)
32. Maciej Halladin (Sniper)
33. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
34. Piotr Kies (Sniper)
35. Sven Lehmann (SniperOpen)
36. Tomasz Kirczuk (SniperOpen)
37. Kai Krabbes (SniperOpen)
seria 5 07-09 11:30 1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
3. Marek Pyka (Sniper)
4. Mirosław Małek (SniperOpen)
5. Adam Wardęcki (SniperOpen)
6. Lucjan Kalka (SniperOpen)
7. Ryszard Borawski (Sniper)
8. Sławomir Mlicki (Sniper)
9. Jan Małek (Sniper)
10. Konrad Włodarczyk (Sniper)
11. Wojciech Wozniak (Sniper)
12. Wojciech Feldgebel (SniperOpen)
13. Jacek Chełstowski (Sniper)
14. Mario Wolf (SniperOpen)
15. Andreas Mursall (SniperOpen)
16. Daniel Hurec (SniperOpen)
17. Lucjan Gucma (SniperOpen)
18. Grzegorz Czajkowski (Sniper)
19. Aleksander Burdziak (Sniper)
20. Patrick Mohr (SniperOpen)
21. Karol Janczewski (SniperOpen)
22. Ramona Beck (SniperOpen)
23. Łukasz Drelich (Sniper)
24. Joerg Merz (SniperOpen)
25. Edgar Rube (SniperOpen)
26. Joana Michalska (SniperOpen)
27. Christian Million (SniperOpen)
28. Juan Tomas Cid Sastre (Sniper)
29. Marcin Suszynski (Sniper)
30. Wojciech Woźniak (Sniper)
31. Patryk Szymkowicz (Sniper)
32. Daniel Kosicki (Sniper)
33. Marcin Woszczak (SniperOpen)
34. Adam Lange (Sniper)
35. Rafał Kukuczka (Sniper)
36. Maciej Krawczak (SniperOpen)
37. Marek Halicki (SniperOpen)
seria 6 07-09 12:15 1. Bogdan Raczyński (Open)
2. Stanisław Karpiński (F/TR)
3. Michał Horłoza (F/TR)
4. Waldemar Król (F/TR)
5. Artur Gryga (F/TR)
6. Dariusz Dziamski (F/TR)
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Paweł Kempski (F/TR)
9. Michał Śledzik (F/TR)
10. Piotr Niemierko (F/TR)
11. Marian Wiśniewski (F/TR)
12. Maciej Bakacz (F/TR)
13. Sebastian Wiącek (F/TR)
14. Paweł Olech (F/TR)
15. Werner Grünwald (F/TR)
16. Antares Gryczan (F/TR)
17. Piotr Narloch (F/TR)
18. Tomasz Affet (F/TR)
19. Jacek Faściszewski (F/TR)
20. Tomasz Kirczuk (F/TR)
21. Wojciech Cichecki (F/TR)
22. David Naya Cacheiro (F/TR)
23. Juan Tomas Cid Sastre (F/TR)
24. Krzysztof Michałowicz (Open)
25. Pit Jomé (Open)
26. Anne Straus (Open)
27. Joanna Wyroba (F/TR)
28. Jakub Wyroba (F/TR)
29. Mirosław Moździerz (F/TR)
30. Piotr Stasiek (F/TR)
31. Henryk Szwed (Open)
32. Przemysław Maćkowiak (Open)
33. Szymon Tymejczyk (Open)
34. Tomasz Bąkowski (F/TR)
35. Artur Kaliński (F/TR)
36.  
37.  
seria 7 07-09 13:35 1. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
2. Jan Sykora (Open)
3. Stanisław Karpiński (Open)
4. Antonie Nagtegaal (Open)
5. Robert Żabicki (F/TR)
6. Dariusz Dziamski (Open)
7. Libor Havliš (Open)
8. Andrej Aidamovic (F/TR)
9. Josef Prochazka (Open)
10. Konrad Włodarczyk (F/TR)
11. Ricardas Aliukonis (F/TR)
12. Tomasz Drozd (Open)
13. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
14. Łukasz Piskurewicz (F/TR)
15. Jakub Bobrowicz (F/TR)
16. Olaf Chwaszcz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (Open)
18. Grzegorz Czajkowski (F/TR)
19. Zbigniew Piślewski (F/TR)
20. Zdzisław Przybylski (Open)
21. Michał Harenża (Open)
22. Paweł Konecki (Open)
23. Marcin Kowalski (F/TR)
24. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
25. Krzysztof Orzeł (Open)
26. Rafał Mędzin (F/TR)
27. Norbert Ernst (Open)
28. Bronisław Jurec (F/TR)
29. Jacek Wiecha (F/TR)
30. Przemysław Szczepaniak (F/TR)
31. Mariusz Wójcik (F/TR)
32. Tomasz Stefanowski (Open)
33. Darek Uszok (Open)
34. Wiesław Potomski (F/TR)
35. Marcin Majchrzak (Open)
36.  
37.  
seria 8 07-09 14:55 1. Arkadiusz Szpakowski (F/TR)
2. Wojciech Jagielski (F/TR)
3. Bogdan Raczyński (F/TR)
4. Mirosław Małek (Open)
5. Michał Kucharski (Open)
6. Adam Wardęcki (Open)
7. Lada Hrbáčková (Open)
8. Sławomir Mlicki (F/TR)
9. Damian Cerkanowicz (Open)
10. Janusz Stępniewski (Open)
11. Marcin Żurek (F/TR)
12. Petr Novák (Open)
13. Petr Mothejl (Open)
14. Jacek Bakacz (Open)
15. Marcin Bednarkiewicz (F/TR)
16. Józef Giedz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (F/TR)
18. Bogdan Hrynowiecki (F/TR)
19. Aleksander Burdziak (F/TR)
20. Joanna Szczepańska (F/TR)
21. Maciej Florkiewicz (Open)
22. Zenon Czajkowski (F/TR)
23. Roman Kurdziel (F/TR)
24. Paweł Kolasiński (F/TR)
25. Dariusz Krakowiak (Open)
26. Rafał Mędzin (Open)
27. Karol Janczewski (Open)
28. Peter De Looff (Open)
29. Adam Sztybór (F/TR)
30. Janusz Olszewski (Open)
31. Piotr Dowżenko (F/TR)
32. Piotr Bajak (Open)
33. Dariusz Kaczmarek (F/TR)
34. Tomasz Staszak (F/TR)
35. Ryszard Kowalski (Open)
36.  
37.  
seria 9 07-09 16:15 1. Krzysztof Kłosowicz (F/TR)
2. Esteban Manuel Salas Jiménez (F/TR)
3.  
4.  
5. Krzysztof Tuliński (Open)
6. Uwe Emminger (F/TR)
7. Jan Emminger (F/TR)
8. Josef Prochazka (F/TR)
9.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.  
16.  
17.  
18.  
19.  
20.  
21. Andrzej Piątak (Magnum)
22.  
23. Roger Muller (Magnum)
24. Tomasz Drozd (Magnum)
25. Krzysztof Smorąg (Magnum)
26. Björn Schmidt (Magnum)
27. Piotr Kotłowski (Magnum)
28. Peter Hahn (Magnum)
29. Arkadiusz Pietruszka (Magnum)
30. Remek Łysik (Magnum)
31. Markus Harmelink (Magnum)
32. Thomas Sadewasser (Magnum)
33. Kacper Ślęzak (Magnum)
34. Krystian Janczewski (Magnum)
35. Maciej Krawczak (Magnum)
36.  
37.  
seria 10 07-09 17:35 1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Wojciech Jagielski (Magnum)
3. Piotr Lalik (Magnum)
4. Ryszard Srokosz (Magnum)
5. Marcin Ferenc (Magnum)
6. Henryk Kulwicki (Magnum)
7. Peter Heikenroth (Magnum)
8. Olha Kratyuk (Magnum)
9.  
10. Benjamin Albrecht (Magnum)
11. Daniel Kosicki (Magnum)
12. Peter Schultz (Magnum)
13. Daniel Lang (Magnum)
14. Tarek Graf (Magnum)
15. Ralf Nitsch (Magnum)
16. Łukasz Janoś (Magnum)
17. Petr Mothejl (Magnum)
18. Piotr Borysewicz (Magnum)
19. Josef Prochazka (Magnum)
20. Claude Ging (Magnum)
21. Kai Krabbes (Magnum)
22. Ramona Beck (Magnum)
23. Jörg Kressmer (Magnum)
24. Ronny Siegel (Magnum)
25. Jens Graessler (Magnum)
26. Wiesław Wyroba (Magnum)
27. Krzysztof Dzietczyk (Magnum)
28. Thomas Heise (Magnum)
29. Wiesław Borowski (Magnum)
30. Andrzej Pempera (Magnum)
31. Maciej Halladin (Magnum)
32. Olga Dobosz (Magnum)
33. Kamil Bania (Magnum)
34. Piotr Narloch (Magnum)
35. Andrzej Bąk (Magnum)
36.  
37.  
  07-09 18:55 przerwa nocna
Konkurencja 1000 m
seria 108-09 08:30 1. Grzegorz Gospodarek (Sniper)
2. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
3. Andreas Wozniak (Semi-Auto)
4. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
5. Krzysztof Dzietczyk (Semi-Auto)
6. Paweł Konecki (Semi-Auto)
7. Radosław Pilut (Semi-Auto)
8.  
9. Krzysztof Kwaśnik (Semi-Auto)
10.  
11.  
12.  
13. Daniel Lang (Semi-Auto)
14. Tarek Graf (Semi-Auto)
15.  
16. Bernhard Grohl (Semi-Auto)
17.  
18. Artur Kamiński (Semi-Auto)
19.  
20. Tomasz Kirczuk (Semi-Auto)
21.  
22.  
23. Jörg Kressmer (Semi-Auto)
24. Jens Graessler (Semi-Auto)
25.  
26. Anne Straus (Semi-Auto)
27. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
28. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
29. Jacek Wiecha (Semi-Auto)
30. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
31. Kamil Bania (Semi-Auto)
32. Maciej Halladin (Semi-Auto)
33. Przemysław Wójtowicz (Sniper)
34.  
35.  
seria 208-09 09:00 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Arkadiusz Szpakowski (Sniper)
3. Jacek Atamańczyk (Sniper)
4. Jan Małek (Sniper)
5. Mirosław Małek (Sniper)
6. Paweł Konecki (SniperOpen)
7. Andrej Aidamovic (Sniper)
8. Stanisław Karpiński (Sniper)
9. Jerzy Krywult (Sniper)
10. Damian Cerkanowicz (SniperOpen)
11. Roman Kurdziel (Sniper)
12. Petr Mothejl (SniperOpen)
13. Timo Alexander Klenner (SniperOpen)
14. Krzysztof Kłosowicz (Sniper)
15. Andreas Mursall (SniperOpen)
16. Daniel Hurec (SniperOpen)
17. Thomas Sadewasser (SniperOpen)
18. Olaf Chwaszcz (Sniper)
19. Maciej Stasiak (Sniper)
20. Joanna Szczepańska (Sniper)
21. Patrick Mohr (Sniper)
22. Björn Schmidt (SniperOpen)
23. Maciej Krawczak (SniperOpen)
24. Joerg Merz (SniperOpen)
25. Edgar Rube (SniperOpen)
26. Anne Straus (SniperOpen)
27. Pit Jomé (SniperOpen)
28. Juan Tomas Cid Sastre (Sniper)
29. Adam Sztybór (SniperOpen)
30. Bartosz Mizgier (SniperOpen)
31. Kai Krabbes (SniperOpen)
32. Adam Surała (Sniper)
33. Robert Zakrzewski (Sniper)
34. Marek Rydz (Sniper)
35. Marcin Majchrzak (SniperOpen)
seria 308-09 09:30 1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Piotr Kies (Sniper)
3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
4. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
5. Marcin Ferenc (SniperOpen)
6. Holger Moldt (SniperOpen)
7. Andrzej Berleć (SniperOpen)
8. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
9. Małgorzata Zielińska (SniperOpen)
10. Grzegorz Śmiglak (Sniper)
11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
12. Stanisław Szałaśny (Sniper)
13. Wojciech Feldgebel (SniperOpen)
14. Tadeusz Zimmer (SniperOpen)
15. Philip Idzikowski (Sniper)
16. Michał Kolańczyk (Sniper)
17. Piotr Oleksy (Sniper)
18. Mario Wolf (SniperOpen)
19. Krzysztof Berleć (SniperOpen)
20. Christian Million (SniperOpen)
21. Michał Śledzik (Sniper)
22. Łukasz Drelich (Sniper)
23. Lucjan Gucma (SniperOpen)
24. Ronny Siegel (Sniper)
25. Gür Bozyakali (Sniper)
26. Karol Grobelny (Sniper)
27. Roman Chocholski (Sniper)
28. Bronisław Jurec (Sniper)
29. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
30. Paweł Galarda (Sniper)
31. Peter De Looff (SniperOpen)
32. Maciej Halladin (Sniper)
33. Leszek Stepura (SniperOpen)
34. Sven Lehmann (SniperOpen)
35. Mirosław Szambelan (Sniper)
seria 408-09 10:00 1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Bartosz Łuczak (Sniper)
3. Piotr Lalik (SniperOpen)
4. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
5. Mirosław Małek (SniperOpen)
6. Andreas Wozniak (Sniper)
7. Mariusz Negowetti (Sniper)
8. Adam Wardęcki (SniperOpen)
9. Krzysztof Zadura (Sniper)
10. Tomasz Kardziejonek (SniperOpen)
11. Ryszard Borawski (Sniper)
12. Sławomir Mlicki (Sniper)
13. Dariusz Kurzynski (Sniper)
14. Roman Kurdziel (SniperOpen)
15. Andreas Mursall (Sniper)
16. Uwe Emminger (Sniper)
17. Piotr Oleksy (SniperOpen)
18. Artur Kamiński (Sniper)
19. Claude Ging (SniperOpen)
20. Patrick Mohr (SniperOpen)
21. Fryderyk Leciej (Sniper)
22. Grzegorz Czajkowski (Sniper)
23. Bartosz Kosowski (Sniper)
24. Karol Janczewski (SniperOpen)
25. Jakub Sidorowicz (Sniper)
26. Thomas Sadewasser (Sniper)
27. David Naya Cacheiro (Sniper)
28. Aleksander Burdziak (Sniper)
29. Robert Żabicki (Sniper)
30. Joana Michalska (SniperOpen)
31. Andre Schöllermann (SniperOpen)
32. Daniel Kosicki (Sniper)
33. Kacper Ślęzak (SniperOpen)
34. Tomasz Kirczuk (SniperOpen)
35. Ramona Beck (SniperOpen)
seria 508-09 10:30 1. Michał Kucharski (Open)
2. Stanisław Karpiński (F/TR)
3. Michał Horłoza (F/TR)
4. Antonie Nagtegaal (Open)
5. Paweł Olech (F/TR)
6. Ricardas Aliukonis (F/TR)
7. Andrej Aidamovic (F/TR)
8. Marcin Bednarkiewicz (F/TR)
9. Josef Prochazka (F/TR)
10. Krzysztof Michałowicz (Open)
11. Juan Tomas Cid Sastre (F/TR)
12. Zenon Czajkowski (F/TR)
13. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
14.  
15. Roman Kurdziel (F/TR)
16. Petr Mothejl (Open)
17. Piotr Narloch (F/TR)
18. Jacek Faściszewski (F/TR)
19. Zbigniew Piślewski (F/TR)
20. Joanna Szczepańska (F/TR)
21. Maciej Florkiewicz (Open)
22. Wojciech Cichecki (F/TR)
23. Marcin Kowalski (F/TR)
24. Dariusz Krakowiak (Open)
25. Krzysztof Orzeł (Open)
26. Anne Straus (Open)
27. Pit Jomé (Open)
28. Mirosław Moździerz (F/TR)
29. Robert Żabicki (F/TR)
30. Piotr Dowżenko (F/TR)
31. Mariusz Wójcik (F/TR)
32. Joanna Wyroba (F/TR)
33. Jakub Wyroba (F/TR)
34. Szymon Tymejczyk (Open)
35. Marcin Majchrzak (Open)
seria 608-09 11:00 1. Arkadiusz Szpakowski (F/TR)
2. Jan Sykora (Open)
3. Darek Uszok (Open)
4. Damian Cerkanowicz (Open)
5. Maciej Bakacz (F/TR)
6. Karol Janczewski (Open)
7. Libor Havliš (Open)
8. Sławomir Mlicki (F/TR)
9. Josef Prochazka (Open)
10. Esteban Manuel Salas Jiménez (F/TR)
11. Michał Śledzik (F/TR)
12. Łukasz Piskurewicz (F/TR)
13. Sebastian Wiącek (F/TR)
14. Krzysztof Tuliński (Open)
15. Werner Grünwald (F/TR)
16. Olaf Chwaszcz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (F/TR)
18. Petr Novák (Open)
19. David Naya Cacheiro (F/TR)
20. Tomasz Kirczuk (F/TR)
21. Michał Harenża (Open)
22. Grzegorz Czajkowski (F/TR)
23. Piotr Bajak (Open)
24. Zdzisław Przybylski (Open)
25. Bronisław Jurec (F/TR)
26.  
27. Norbert Ernst (Open)
28. Aleksander Burdziak (F/TR)
29.  
30.  
31.  
32. Ryszard Kowalski (Open)
33. Przemysław Szczepaniak (F/TR)
34. Jacek Wiecha (F/TR)
35. Wiesław Potomski (F/TR)
seria 708-09 11:30 1. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
2. Stanisław Karpiński (Open)
3. Jacek Bakacz (Open)
4. Krzysztof Kłosowicz (F/TR)
5. Mirosław Małek (Open)
6. Uwe Emminger (F/TR)
7. Lada Hrbáčková (Open)
8. Adam Wardęcki (Open)
9. Paweł Konecki (Open)
10. Henryk Szwed (Open)
11. Janusz Stępniewski (Open)
12.  
13.  
14.  
15.  
16. Józef Giedz (F/TR)
17. Piotr Oleksy (Open)
18.  
19.  
20.  
21.  
22.  
23.  
24. Petr Mothejl (Magnum)
25. Wojciech Jagielski (Magnum)
26. Björn Schmidt (Magnum)
27. Piotr Kotłowski (Magnum)
28. Peter Hahn (Magnum)
29. Arkadiusz Pietruszka (Magnum)
30. Remek Łysik (Magnum)
31. Markus Harmelink (Magnum)
32. Thomas Sadewasser (Magnum)
33. Kacper Ślęzak (Magnum)
34. Krystian Janczewski (Magnum)
35. Maciej Krawczak (Magnum)
seria 808-09 12:00 1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Henryk Kulwicki (Magnum)
3. Piotr Lalik (Magnum)
4. Ryszard Srokosz (Magnum)
5. Marcin Ferenc (Magnum)
6. Peter Heikenroth (Magnum)
7. Olha Kratyuk (Magnum)
8.  
9. Josef Prochazka (Magnum)
10. Benjamin Albrecht (Magnum)
11. Daniel Kosicki (Magnum)
12. Peter Schultz (Magnum)
13. Daniel Lang (Magnum)
14. Tarek Graf (Magnum)
15. Ralf Nitsch (Magnum)
16. Łukasz Janoś (Magnum)
17. Piotr Narloch (Magnum)
18. Piotr Borysewicz (Magnum)
19. Roger Muller (Magnum)
20. Claude Ging (Magnum)
21. Andrzej Piątak (Magnum)
22. Krzysztof Dzietczyk (Magnum)
23. Jörg Kressmer (Magnum)
24. Ronny Siegel (Magnum)
25. Jens Graessler (Magnum)
26. Kamil Bania (Magnum)
27. Wiesław Wyroba (Magnum)
28. Thomas Heise (Magnum)
29. Wiesław Borowski (Magnum)
30. Andrzej Pempera (Magnum)
31. Maciej Halladin (Magnum)
32. Olga Dobosz (Magnum)
33. Andrzej Bąk (Magnum)
34. Kai Krabbes (Magnum)
35. Ramona Beck (Magnum)
  08-09 12:30 zakończenie strzelania
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


Informacja dla zawodników
LONG RANGE EURO CUP Drawsko 6-8.09.2019.
 Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 m
data godz. seria tor data godz. seria tor
Affet Tomasz F/TR 07-09 12:15 6 18      
Aidamovic Andrej F/TR 07-09 13:35 7 8 08-09 10:30 5 7
Aidamovic Andrej Sniper 07-09 10:45 4 12 08-09 09:00 2 7
Albrecht Benjamin Magnum 07-09 17:35 10 10 08-09 12:00 8 10
Aliukonis Ricardas F/TR 07-09 13:35 7 11 08-09 10:30 5 6
Atamańczyk Jacek Sniper 07-09 09:15 2 3 08-09 09:00 2 3
Awierianów Mariusz Semi-Auto 07-09 08:30 1 17      
Bajak Piotr Open 07-09 14:55 8 32 08-09 11:00 6 23
Bajak Piotr SniperOpen 07-09 10:45 4 22      
Bąk Andrzej Magnum 07-09 17:35 10 35 08-09 12:00 8 33
Bakacz Jacek Open 07-09 14:55 8 14 08-09 11:30 7 3
Bakacz Maciej F/TR 07-09 12:15 6 12 08-09 11:00 6 5
Bąkowski Tomasz F/TR 07-09 12:15 6 34      
Bąkowski Tomasz Sniper 07-09 09:15 2 34      
Bania Kamil Magnum 07-09 17:35 10 33 08-09 12:00 8 26
Bania Kamil Semi-Auto 07-09 08:30 1 33 08-09 08:30 1 31
Beck Ramona Magnum 07-09 17:35 10 22 08-09 12:00 8 35
Beck Ramona SniperOpen 07-09 11:30 5 22 08-09 10:00 4 35
Bednarkiewicz Marcin F/TR 07-09 14:55 8 15 08-09 10:30 5 8
Berleć Andrzej SniperOpen 07-09 10:00 3 7 08-09 09:30 3 7
Berleć Krzysztof SniperOpen 07-09 10:00 3 19 08-09 09:30 3 19
Blok Andrzej F/TR 07-09 12:15 6 7      
Blok Andrzej Sniper 07-09 10:00 3 18      
Bobrowicz Jakub F/TR 07-09 13:35 7 15      
Borawski Ryszard Sniper 07-09 11:30 5 7 08-09 10:00 4 11
Borowski Wiesław Magnum 07-09 17:35 10 29 08-09 12:00 8 29
Borysewicz Piotr Magnum 07-09 17:35 10 18 08-09 12:00 8 18
Bozyakali Gür Sniper 07-09 10:00 3 25 08-09 09:30 3 25
Burdziak Aleksander F/TR 07-09 14:55 8 19 08-09 11:00 6 28
Burdziak Aleksander Sniper 07-09 11:30 5 19 08-09 10:00 4 28
Cerkanowicz Damian Open 07-09 14:55 8 9 08-09 11:00 6 4
Cerkanowicz Damian SniperOpen 07-09 09:15 2 9 08-09 09:00 2 10
Chełstowski Jacek Sniper 07-09 11:30 5 13      
Chocholski Roman Sniper 07-09 10:45 4 24 08-09 09:30 3 27
Chwaszcz Olaf F/TR 07-09 13:35 7 16 08-09 11:00 6 16
Chwaszcz Olaf Sniper 07-09 09:15 2 18 08-09 09:00 2 18
Cichecki Wojciech F/TR 07-09 12:15 6 21 08-09 10:30 5 22
Cid Sastre Juan Tomas F/TR 07-09 12:15 6 23 08-09 10:30 5 11
Cid Sastre Juan Tomas Sniper 07-09 11:30 5 28 08-09 09:00 2 28
Czajkowski Grzegorz F/TR 07-09 13:35 7 18 08-09 11:00 6 22
Czajkowski Grzegorz Sniper 07-09 11:30 5 18 08-09 10:00 4 22
Czajkowski Zenon F/TR 07-09 14:55 8 22 08-09 10:30 5 12
De Looff Peter Open 07-09 14:55 8 28      
De Looff Peter SniperOpen 07-09 10:00 3 33 08-09 09:30 3 31
Diering Marek Sniper 07-09 09:15 2 25      
Diering Szymon Sniper 07-09 10:45 4 26      
Dobosz Olga Magnum 07-09 17:35 10 32 08-09 12:00 8 32
Domański Błażej Semi-Auto 07-09 08:30 1 27      
Dowżenko Piotr F/TR 07-09 14:55 8 31 08-09 10:30 5 30
Drelich Łukasz Sniper 07-09 11:30 5 23 08-09 09:30 3 22
Drozd Tomasz Open 07-09 13:35 7 12      
Drozd  Tomasz Magnum 07-09 16:15 9 24      
Dudczak Piotr Semi-Auto 07-09 08:30 1 10      
Dziamski Dariusz F/TR 07-09 12:15 6 6      
Dziamski Dariusz Open 07-09 13:35 7 6      
Dzietczyk Krzysztof Magnum 07-09 17:35 10 27 08-09 12:00 8 22
Dzietczyk Krzysztof Semi-Auto 07-09 08:30 1 11 08-09 08:30 1 5
Emminger Jan F/TR 07-09 16:15 9 7      
Emminger Jan Sniper 07-09 10:00 3 17      
Emminger Uwe F/TR 07-09 16:15 9 6 08-09 11:30 7 6
Emminger Uwe Sniper 07-09 10:00 3 16 08-09 10:00 4 16
Ernst Norbert Open 07-09 13:35 7 27 08-09 11:00 6 27
Ernst Norbert Sniper 07-09 10:00 3 26      
Faściszewski Jacek F/TR 07-09 12:15 6 19 08-09 10:30 5 18
Feldgebel Wojciech SniperOpen 07-09 11:30 5 12 08-09 09:30 3 13
Ferenc Marcin Magnum 07-09 17:35 10 5 08-09 12:00 8 5
Ferenc Marcin Semi-Auto 07-09 08:30 1 6      
Ferenc Marcin SniperOpen 07-09 10:45 4 5 08-09 09:30 3 5
Florkiewicz Maciej Open 07-09 14:55 8 21 08-09 10:30 5 21
Galarda Paweł Sniper 07-09 10:00 3 30 08-09 09:30 3 30
Giedz Józef F/TR 07-09 14:55 8 16 08-09 11:30 7 16
Ging Claude Magnum 07-09 17:35 10 20 08-09 12:00 8 20
Ging Claude SniperOpen 07-09 10:45 4 19 08-09 10:00 4 19
Górkiewicz Grzegorz Sniper 07-09 10:45 4 33 08-09 09:30 3 29
Gospodarek Grzegorz Sniper 07-09 09:15 2 6 08-09 08:30 1 1
Graessler Jens Magnum 07-09 17:35 10 25 08-09 12:00 8 25
Graessler Jens Semi-Auto 07-09 08:30 1 24 08-09 08:30 1 24
Graf Tarek Magnum 07-09 17:35 10 14 08-09 12:00 8 14
Graf Tarek Semi-Auto 07-09 08:30 1 14 08-09 08:30 1 14
Grobelny Karol Sniper 07-09 10:45 4 25 08-09 09:30 3 26
Grohl Bernhard Semi-Auto 07-09 08:30 1 16 08-09 08:30 1 16
Grünwald Werner F/TR 07-09 12:15 6 15 08-09 11:00 6 15
Grünwald Werner Sniper 07-09 10:45 4 15      
Gryczan Antares F/TR 07-09 12:15 6 16      
Gryczan Antares Semi-Auto 07-09 08:30 1 35      
Gryga Artur F/TR 07-09 12:15 6 5      
Gryga Artur Sniper 07-09 09:15 2 5      
Grzybowski Dariusz Semi-Auto 07-09 08:30 1 28 08-09 08:30 1 28
Gucma Lucjan SniperOpen 07-09 11:30 5 17 08-09 09:30 3 23
Hahn  Peter Magnum 07-09 16:15 9 28 08-09 11:30 7 28
Halicki Marek SniperOpen 07-09 11:30 5 37      
Halicki Łukasz Semi-Auto 07-09 08:30 1 37      
Halladin Maciej Magnum 07-09 17:35 10 31 08-09 12:00 8 31
Halladin Maciej Semi-Auto 07-09 08:30 1 32 08-09 08:30 1 32
Halladin Maciej Sniper 07-09 10:45 4 32 08-09 09:30 3 32
Harenża Michał Open 07-09 13:35 7 21 08-09 11:00 6 21
Harmelink  Markus Magnum 07-09 16:15 9 31 08-09 11:30 7 31
Havliš Libor Open 07-09 13:35 7 7 08-09 11:00 6 7
Heikenroth Peter Magnum 07-09 17:35 10 7 08-09 12:00 8 6
Heise Thomas Magnum 07-09 17:35 10 28 08-09 12:00 8 28
Heise Thomas Sniper 07-09 10:00 3 27      
Horłoza Michał F/TR 07-09 12:15 6 3 08-09 10:30 5 3
Hrbáčková Lada Open 07-09 14:55 8 7 08-09 11:30 7 7
Hrynowiecki Bogdan F/TR 07-09 14:55 8 18      
Hurec Daniel SniperOpen 07-09 11:30 5 16 08-09 09:00 2 16
Idzikowski Philip Sniper 07-09 10:45 4 9 08-09 09:30 3 15
Jagielski Wojciech F/TR 07-09 14:55 8 2      
Jagielski Wojciech Magnum 07-09 17:35 10 2 08-09 11:30 7 25
Janczewski Karol Open 07-09 14:55 8 27 08-09 11:00 6 6
Janczewski Karol SniperOpen 07-09 11:30 5 21 08-09 10:00 4 24
Janczewski Krystian Magnum 07-09 16:15 9 34 08-09 11:30 7 34
Janoś Łukasz Magnum 07-09 17:35 10 16 08-09 12:00 8 16
Jomé Pit Open 07-09 12:15 6 25 08-09 10:30 5 27
Jomé Pit SniperOpen 07-09 09:15 2 27 08-09 09:00 2 27
Jurec Bronisław F/TR 07-09 13:35 7 28 08-09 11:00 6 25
Jurec Bronisław Sniper 07-09 10:00 3 28 08-09 09:30 3 28
Kaczmarek Dariusz F/TR 07-09 14:55 8 33      
Kaliński Artur F/TR 07-09 12:15 6 35      
Kalka Lucjan SniperOpen 07-09 11:30 5 6      
Kamiński Artur Semi-Auto 07-09 08:30 1 18 08-09 08:30 1 18
Kamiński Artur Sniper 07-09 10:45 4 18 08-09 10:00 4 18
Kardziejonek Tomasz SniperOpen 07-09 10:45 4 10 08-09 10:00 4 10
Karpiński Stanisław F/TR 07-09 12:15 6 2 08-09 10:30 5 2
Karpiński Stanisław Open 07-09 13:35 7 3 08-09 11:30 7 2
Karpiński Stanisław Sniper 07-09 09:15 2 8 08-09 09:00 2 8
Karpiński Stanisław SniperOpen 07-09 10:00 3 8 08-09 09:30 3 8
Kempski Paweł F/TR 07-09 12:15 6 8      
Kies Piotr Sniper 07-09 10:45 4 34 08-09 09:30 3 2
Kirczuk Tomasz F/TR 07-09 12:15 6 20 08-09 11:00 6 20
Kirczuk Tomasz Semi-Auto 07-09 08:30 1 20 08-09 08:30 1 20
Kirczuk Tomasz SniperOpen 07-09 10:45 4 36 08-09 10:00 4 34
Klenner Timo Alexander SniperOpen 07-09 10:00 3 13 08-09 09:00 2 13
Kolańczyk Michał Sniper 07-09 10:45 4 11 08-09 09:30 3 16
Kolasiński Krzysztof F/TR 07-09 13:35 7 24      
Kolasiński Paweł F/TR 07-09 14:55 8 24      
Konecki Paweł Open 07-09 13:35 7 22 08-09 11:30 7 9
Konecki Paweł Semi-Auto 07-09 08:30 1 12 08-09 08:30 1 6
Konecki Paweł SniperOpen 07-09 09:15 2 12 08-09 09:00 2 6
Kosicki Daniel Magnum 07-09 17:35 10 11 08-09 12:00 8 11
Kosicki Daniel Sniper 07-09 11:30 5 32 08-09 10:00 4 32
Kosowski Bartosz Sniper 07-09 10:45 4 27 08-09 10:00 4 23
Kotłowski  Piotr Magnum 07-09 16:15 9 27 08-09 11:30 7 27
Kowalczuk Marek SniperOpen 07-09 10:45 4 31      
Kowalczyk Piotr Sniper 07-09 10:00 3 22      
Kowalski Marcin F/TR 07-09 13:35 7 23 08-09 10:30 5 23
Kowalski Ryszard Open 07-09 14:55 8 35 08-09 11:00 6 32
Krabbes Kai Magnum 07-09 17:35 10 21 08-09 12:00 8 34
Krabbes Kai SniperOpen 07-09 10:45 4 37 08-09 09:00 2 31
Krakowiak Dariusz Open 07-09 14:55 8 25 08-09 10:30 5 24
Kratyuk Olha Magnum 07-09 17:35 10 8 08-09 12:00 8 7
Krawczak  Maciej Magnum 07-09 16:15 9 35 08-09 11:30 7 35
Krawczak Maciej SniperOpen 07-09 11:30 5 36 08-09 09:00 2 23
Kressmer Jörg Magnum 07-09 17:35 10 23 08-09 12:00 8 23
Kressmer Jörg Semi-Auto 07-09 08:30 1 23 08-09 08:30 1 23
Król Waldemar F/TR 07-09 12:15 6 4      
Królikowski Piotr Magnum 07-09 17:35 10 1 08-09 12:00 8 1
Królikowski Piotr Sniper 07-09 11:30 5 1 08-09 09:30 3 1
Królikowski Piotr SniperOpen 07-09 10:45 4 1 08-09 10:00 4 1
Krywult Jerzy Sniper 07-09 10:00 3 9 08-09 09:00 2 9
Kucharski Michał Open 07-09 14:55 8 5 08-09 10:30 5 1
Kukuczka Rafał Sniper 07-09 11:30 5 35      
Kulwicki Henryk Magnum 07-09 17:35 10 6 08-09 12:00 8 2
Kurdziel Roman F/TR 07-09 14:55 8 23 08-09 10:30 5 15
Kurdziel Roman Sniper 07-09 09:15 2 14 08-09 09:00 2 11
Kurdziel Roman SniperOpen 07-09 10:00 3 23 08-09 10:00 4 14
Kurzynski Dariusz Sniper 07-09 10:45 4 17 08-09 10:00 4 13
Kwaśnik Krzysztof Semi-Auto 07-09 08:30 1 9 08-09 08:30 1 9
Kłosowicz Krzysztof F/TR 07-09 16:15 9 1 08-09 11:30 7 4
Kłosowicz Krzysztof Sniper 07-09 09:15 2 20 08-09 09:00 2 14
Lalik Piotr Magnum 07-09 17:35 10 3 08-09 12:00 8 3
Lalik Piotr SniperOpen 07-09 10:45 4 3 08-09 10:00 4 3
Lang Daniel Magnum 07-09 17:35 10 13 08-09 12:00 8 13
Lang Daniel Semi-Auto 07-09 08:30 1 13 08-09 08:30 1 13
Lange Adam Sniper 07-09 11:30 5 34      
Leciej Fryderyk Sniper 07-09 10:45 4 23 08-09 10:00 4 21
Lehmann Sven SniperOpen 07-09 10:45 4 35 08-09 09:30 3 34
Maćkowiak Przemysław Open 07-09 12:15 6 32      
Majchrzak Marcin Open 07-09 13:35 7 35 08-09 10:30 5 35
Majchrzak Marcin SniperOpen 07-09 09:15 2 35 08-09 09:00 2 35
Małek Jan Sniper 07-09 11:30 5 9 08-09 09:00 2 4
Małek Mirosław Open 07-09 14:55 8 4 08-09 11:30 7 5
Małek Mirosław Sniper 07-09 09:15 2 4 08-09 09:00 2 5
Małek Mirosław SniperOpen 07-09 11:30 5 4 08-09 10:00 4 5
Mędzin Rafał F/TR 07-09 13:35 7 26      
Mędzin Rafał Open 07-09 14:55 8 26      
Merz Joerg SniperOpen 07-09 11:30 5 24 08-09 09:00 2 24
Michalska Joana SniperOpen 07-09 11:30 5 26 08-09 10:00 4 30
Michałowicz Krzysztof Open 07-09 12:15 6 24 08-09 10:30 5 10
Michałowski Krzysztof Sniper 07-09 09:15 2 28      
Million Christian SniperOpen 07-09 11:30 5 27 08-09 09:30 3 20
Mituniewicz Agnieszka F/TR 07-09 13:35 7 1 08-09 11:30 7 1
Mituniewicz Agnieszka Sniper 07-09 11:30 5 2 08-09 10:00 4 4
Mizgier Bartosz SniperOpen 07-09 09:15 2 30 08-09 09:00 2 30
Mlicki Sławomir F/TR 07-09 14:55 8 8 08-09 11:00 6 8
Mlicki Sławomir Sniper 07-09 11:30 5 8 08-09 10:00 4 12
Mohr Patrick Semi-Auto 07-09 08:30 1 19      
Mohr Patrick Sniper 07-09 10:00 3 21 08-09 09:00 2 21
Mohr Patrick SniperOpen 07-09 11:30 5 20 08-09 10:00 4 20
Moldt Holger SniperOpen 07-09 10:45 4 6 08-09 09:30 3 6
Moskalewicz Mirosław SniperOpen 07-09 10:45 4 28      
Mothejl Petr Open 07-09 14:55 8 13 08-09 10:30 5 16
Mothejl Petr Magnum 07-09 17:35 10 17 08-09 11:30 7 24
Mothejl Petr SniperOpen 07-09 09:15 2 13 08-09 09:00 2 12
Moździerz Mirosław F/TR 07-09 12:15 6 29 08-09 10:30 5 28
Muller Roger Magnum 07-09 16:15 9 23 08-09 12:00 8 19
Mursall Andreas Sniper 07-09 10:00 3 15 08-09 10:00 4 15
Mursall Andreas SniperOpen 07-09 11:30 5 15 08-09 09:00 2 15
Nagtegaal Antonie Open 07-09 13:35 7 4 08-09 10:30 5 4
Narloch Piotr F/TR 07-09 12:15 6 17 08-09 10:30 5 17
Narloch Piotr Magnum 07-09 17:35 10 34 08-09 12:00 8 17
Naya Cacheiro David F/TR 07-09 12:15 6 22 08-09 11:00 6 19
Naya Cacheiro David Sniper 07-09 10:45 4 21 08-09 10:00 4 27
Negowetti Mariusz Sniper 07-09 10:45 4 7 08-09 10:00 4 7
Niemierko Piotr F/TR 07-09 12:15 6 10      
Nitsch Ralf Magnum 07-09 17:35 10 15 08-09 12:00 8 15
Nitsch Ralf Semi-Auto 07-09 08:30 1 15      
Novák Petr Open 07-09 14:55 8 12 08-09 11:00 6 18
Olech Paweł F/TR 07-09 12:15 6 14 08-09 10:30 5 5
Oleksy Piotr F/TR 07-09 14:55 8 17 08-09 11:00 6 17
Oleksy Piotr Open 07-09 13:35 7 17 08-09 11:30 7 17
Oleksy Piotr Sniper 07-09 09:15 2 17 08-09 09:30 3 17
Oleksy Piotr SniperOpen 07-09 10:45 4 16 08-09 10:00 4 17
Olszewski Janusz Open 07-09 14:55 8 30      
Orzeł Krzysztof Open 07-09 13:35 7 25 08-09 10:30 5 25
Orzeł Krzysztof Semi-Auto 07-09 08:30 1 25      
Pawłowski Zbigniew Semi-Auto 07-09 08:30 1 36      
Pawłowski Zbigniew SniperOpen 07-09 09:15 2 36      
Pempera Andrzej Magnum 07-09 17:35 10 30 08-09 12:00 8 30
Piątak  Andrzej Magnum 07-09 16:15 9 21 08-09 12:00 8 21
Piątak Andrzej Semi-Auto 07-09 08:30 1 34 08-09 08:30 1 27
Pietruszka Arkadiusz Magnum 07-09 16:15 9 29 08-09 11:30 7 29
Pilut Radosław Semi-Auto 07-09 08:30 1 7 08-09 08:30 1 7
Piskurewicz Lukasz Sniper 07-09 10:00 3 3      
Piskurewicz Łukasz F/TR 07-09 13:35 7 14 08-09 11:00 6 12
Piślewski Zbigniew F/TR 07-09 13:35 7 19 08-09 10:30 5 19
Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 07-09 13:35 7 13 08-09 10:30 5 13
Potomski Wiesław F/TR 07-09 13:35 7 34 08-09 11:00 6 35
Prochazka Josef F/TR 07-09 16:15 9 8 08-09 10:30 5 9
Prochazka Josef Open 07-09 13:35 7 9 08-09 11:00 6 9
Prochazka Josef Magnum 07-09 17:35 10 19 08-09 12:00 8 9
Przybylski Zdzisław Open 07-09 13:35 7 20 08-09 11:00 6 24
Przybylski Zdzisław Sniper 07-09 10:45 4 20      
Pyka Marek Semi-Auto 07-09 08:30 1 5      
Pyka Marek Sniper 07-09 11:30 5 3      
Raczyński Bogdan F/TR 07-09 14:55 8 3      
Raczyński Bogdan Open 07-09 12:15 6 1      
Raczyński Bogdan Sniper 07-09 10:00 3 2      
Rube Edgar SniperOpen 07-09 11:30 5 25 08-09 09:00 2 25
Rydz Marek Sniper 07-09 09:15 2 7 08-09 09:00 2 34
Sadewasser  Thomas Magnum 07-09 16:15 9 32 08-09 11:30 7 32
Sadewasser Thomas Sniper 07-09 10:45 4 14 08-09 10:00 4 26
Sadewasser Thomas SniperOpen 07-09 09:15 2 16 08-09 09:00 2 17
Salas Jiménez Esteban Manuel F/TR 07-09 16:15 9 2 08-09 11:00 6 10
Schmidt Björn Magnum 07-09 16:15 9 26 08-09 11:30 7 26
Schmidt Björn SniperOpen 07-09 09:15 2 15 08-09 09:00 2 22
Schöllermann Andre SniperOpen 07-09 10:00 3 24 08-09 10:00 4 31
Schultz Peter Magnum 07-09 17:35 10 12 08-09 12:00 8 12
Sidorowicz Jakub Semi-Auto 07-09 08:30 1 30 08-09 08:30 1 30
Sidorowicz Jakub Sniper 07-09 10:45 4 30 08-09 10:00 4 25
Sieczka Łukasz Sniper 07-09 09:15 2 37      
Siegel Ronny Magnum 07-09 17:35 10 24 08-09 12:00 8 24
Siegel Ronny Sniper 07-09 09:15 2 24 08-09 09:30 3 24
Śledzik Michał F/TR 07-09 12:15 6 9 08-09 11:00 6 11
Śledzik Michał Sniper 07-09 09:15 2 21 08-09 09:30 3 21
Ślęzak  Kacper Magnum 07-09 16:15 9 33 08-09 11:30 7 33
Ślęzak Kacper SniperOpen 07-09 10:00 3 37 08-09 10:00 4 33
Śmiglak Grzegorz Sniper 07-09 10:00 3 11 08-09 09:30 3 10
Smorąg  Krzysztof Magnum 07-09 16:15 9 25      
Sobkowiak Dariusz Sniper 07-09 10:45 4 13      
Soliński Zbigniew SniperOpen 07-09 10:45 4 29      
Srokosz Ryszard Magnum 07-09 17:35 10 4 08-09 12:00 8 4
Srokosz Ryszard Semi-Auto 07-09 08:30 1 4 08-09 08:30 1 4
Srokosz Ryszard SniperOpen 07-09 10:00 3 4 08-09 09:30 3 4
Śrutek Mścisław Sniper 07-09 09:15 2 22      
Stasiak Maciej Sniper 07-09 09:15 2 19 08-09 09:00 2 19
Stasiek Piotr F/TR 07-09 12:15 6 30      
Staszak Tomasz F/TR 07-09 14:55 8 34      
Stefanowski Tomasz Open 07-09 13:35 7 32      
Stefanowski Tomasz SniperOpen 07-09 09:15 2 32      
Stępniewski Janusz Open 07-09 14:55 8 10 08-09 11:30 7 11
Stępniewski Janusz SniperOpen 07-09 09:15 2 10 08-09 09:30 3 11
Stepura Leszek SniperOpen 07-09 10:00 3 34 08-09 09:30 3 33
Straus Anne Open 07-09 12:15 6 26 08-09 10:30 5 26
Straus Anne Semi-Auto 07-09 08:30 1 26 08-09 08:30 1 26
Straus Anne SniperOpen 07-09 09:15 2 26 08-09 09:00 2 26
Surała Adam Sniper 07-09 10:00 3 32 08-09 09:00 2 32
Suszynski Marcin Sniper 07-09 11:30 5 29      
Sykora Jan Open 07-09 13:35 7 2 08-09 11:00 6 2
Szambelan Mirosław Sniper 07-09 10:00 3 1 08-09 09:30 3 35
Szałaśny Stanisław Sniper 07-09 10:45 4 8 08-09 09:30 3 12
Szczepaniak Przemysław F/TR 07-09 13:35 7 30 08-09 11:00 6 33
Szczepańska Joanna F/TR 07-09 14:55 8 20 08-09 10:30 5 20
Szczepańska Joanna Sniper 07-09 10:00 3 20 08-09 09:00 2 20
Szopinski Tomasz Semi-Auto 07-09 08:30 1 1      
Szopinski Tomasz Sniper 07-09 10:00 3 36      
Szpakowski Arkadiusz F/TR 07-09 14:55 8 1 08-09 11:00 6 1
Szpakowski Arkadiusz Sniper 07-09 09:15 2 2 08-09 09:00 2 2
Sztybór Adam F/TR 07-09 14:55 8 29      
Sztybór Adam Sniper 07-09 10:00 3 29      
Sztybór Adam SniperOpen 07-09 09:15 2 29 08-09 09:00 2 29
Szuliński Adam Sniper 07-09 09:15 2 31      
Szwed Henryk Open 07-09 12:15 6 31 08-09 11:30 7 10
Szymkowicz Patryk Sniper 07-09 11:30 5 31      
Tuliński Krzysztof Open 07-09 16:15 9 5 08-09 11:00 6 14
Tymejczyk Szymon Open 07-09 12:15 6 33 08-09 10:30 5 34
Urbanik Marian Sniper 07-09 10:00 3 31      
Uszok Darek Open 07-09 13:35 7 33 08-09 11:00 6 3
Walczowski Rafał SniperOpen 07-09 09:15 2 1 08-09 09:00 2 1
Wardęcki Adam Open 07-09 14:55 8 6 08-09 11:30 7 8
Wardęcki Adam SniperOpen 07-09 11:30 5 5 08-09 10:00 4 8
Wiącek Sebastian F/TR 07-09 12:15 6 13 08-09 11:00 6 13
Wiecha Jacek F/TR 07-09 13:35 7 29 08-09 11:00 6 34
Wiecha Jacek Semi-Auto 07-09 08:30 1 29 08-09 08:30 1 29
Wiśniewski Marian F/TR 07-09 12:15 6 11      
Wiśniewski Marian Sniper 07-09 09:15 2 11      
Wodnicki Michał Semi-Auto 07-09 08:30 1 31      
Wójcik Mariusz F/TR 07-09 13:35 7 31 08-09 10:30 5 31
Wójtowicz Przemysław Sniper 07-09 09:15 2 23 08-09 08:30 1 33
Wolf Mario SniperOpen 07-09 11:30 5 14 08-09 09:30 3 18
Woszczak Marcin SniperOpen 07-09 11:30 5 33 08-09 09:30 3 3
Wozniak Andreas Semi-Auto 07-09 08:30 1 3 08-09 08:30 1 3
Wozniak Andreas Sniper 07-09 10:45 4 4 08-09 10:00 4 6
Woźniak Piotr Sniper 07-09 10:00 3 10      
Woźniak Wojciech Sniper 07-09 11:30 5 30      
Wozniak Wojciech Sniper 07-09 11:30 5 11      
Wyroba Jakub F/TR 07-09 12:15 6 28 08-09 10:30 5 33
Wyroba Joanna F/TR 07-09 12:15 6 27 08-09 10:30 5 32
Wyroba Wiesław Magnum 07-09 17:35 10 26 08-09 12:00 8 27
Włodarczyk Konrad F/TR 07-09 13:35 7 10      
Włodarczyk Konrad Semi-Auto 07-09 08:30 1 8      
Włodarczyk Konrad Sniper 07-09 11:30 5 10      
Żabicki Robert F/TR 07-09 13:35 7 5 08-09 10:30 5 29
Żabicki Robert Sniper 07-09 10:00 3 5 08-09 10:00 4 29
Zadura Krzysztof Sniper 07-09 10:00 3 6 08-09 10:00 4 9
Zakrzewski Robert Sniper 07-09 09:15 2 33 08-09 09:00 2 33
Zdanowicz Konrad Sniper 07-09 10:00 3 35      
Zielińska Małgorzata SniperOpen 07-09 10:00 3 12 08-09 09:30 3 9
Zimmer Tadeusz SniperOpen 07-09 10:00 3 14 08-09 09:30 3 14
Żurek Marcin F/TR 07-09 14:55 8 11      
Łuczak Bartosz Semi-Auto 07-09 08:30 1 2 08-09 08:30 1 2
Łuczak Bartosz Sniper 07-09 10:45 4 2 08-09 10:00 4 2
Łysik Remek Magnum 07-09 16:15 9 30 08-09 11:30 7 30
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



Wersja do druku